Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye én vagyok túl érzékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye én vagyok túl érzékeny, ha ez ilyen rosszul érint?

Figyelt kérdés

A baratommal 6 eve vagyunk egyutt, eleg sok mindenen keresztul mentünk es kb. 1éve "normalizálódott" a kapcsolatunk, elotte eleg sok volt a hullamvolgy. Ez egyébként foleg az o sara volt, de szerencsere benott a feje lagya. Nagyjabol.

Nem elunk egyutt, de kozel lakunk egymashoz.

Ebben az 1 evben o nem dolgozott (nem lusta, csak nem vettek fel sehova), en diakmunkaztam, de nem olyan tul sokat igy eleg sokat tudtunk egyutt lenni. Most kb. 2 honapja sikerult munkat talalnia, 7-ből 6 napot dolgozik déltől este 9-ig es igy kb. heti 2-3x vagyunk egyutt, az egyetlen szabadnapjan, meg 1-2x a melója után este nehany orat. De neki olyankor is az az elsodleges miután hazaér, hogy játszik minimum egy menet csgo-t es csak utana találkozhatunk. (11fele) Vagy nehanyszor elmegy a legjobb haverjahoz, ott elbaromkodnak es utana jovok en. Persze azt mondja barmelyik nap atmehetek ha akarok, de en azert szeretnem ha o is kezdemenyezne a talalkozast. Ez valoszinuleg hisztinek hangzik, de regen foleg a keves talalkozas es a tul sok kockulas volt minden problema forrása es emiatt kicsit olyan rossz erzesem van, ha tudom hogy jatszik. Mindig mondom neki ezt es azt mondja munka utan talalkozhatunk akarmikor,de aztan magatol sosem hozza fel. En meg tudom hogy nagyon faradt mert eleg porgos a munkaja, es ha rakerdezek csak annyit mond hogy felőle menjek, ez meg nekem nem oylan meggyőző.

Én most őszintén örülnék neki ha azt mondanátok túlérzékeny vagyok, mert próbálok kicsit megértőbb lenni, csak félek hogy megint elhidegulunk egymastol.. De egyebkent mikor egyutt vagyunk nagyon jo minden, meg egyebkent sem mondanam egyaltalan unalmas kapcsolatnak, csak ilyenkor egyedul ugy elbizonytalanodom. Lehet csak nekem van keves önbizalmam. Igazabol kicsit depresszios is vagyok (meg egy ideje pánikbeteg, ezekből próbálok kimászni es nem belesüppedni az önsajnálatba), es ezt o is tudja, ezert is szeretnek egy kicsit tobb törődést, de ugye neki is van sajat élete es nagyon sokat dolgozik igy nem várhatom el hogy körülugráljon. Ti mit gondoltok? Mit kéne éreznem vagy hogy kéne erről gondolkoznom?

Előre is köszönöm szépen.


2017. aug. 23. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképp éreznék a helyedben. Ez a "Felőlem jöhetsz" szöveg,stílus nekem is rosszul esne.
2017. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 év után ott tartotok, hogy "felőle mehetsz"? Klassz kis kapcsolat, becsüld meg...
2017. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat:)


Hat igen nekem is ez esik rosszul, de egyebkent masban meg nem ilyen, szoval nem tudom. Amugy 15 voltam mikor összejöttünk szóval nem vagyunk még olyan idősek, de azert tény hogy jobban örülnénk ha összeköltözhetnénk, csak sajnos egyelőre nincsen erre lehetőség. :(

2017. aug. 23. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem, hogy még nagyon fiatalkák vagytok. Valószínűleg rád unt, majd szépen találtok magatoknak mindketten valaki mást, akivel boldogok lehettek.
2017. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezen a 'rad unt' dolgon mar tul vagyunk szerencsére. :D Habar igy kulsos szemmel ez biztos eleg idiotan hangzik de anno sikerult rendbehozni, bízom benne hogy most is menni fog. :)
2017. aug. 23. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:
A "felőlem jöhetsz" pasasnyelven annyit tesz, hogy "6 éve vagyunk egy pár. Mi a rossebet kérdezősködsz még mindig úgy, mint az első napon - hát mondtam én egyszer is, hogy ne gyere? Nem! Akkor???"
2017. aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem erzekenysegrol szol szerintem. En speciel felnott nokent mar nem tudnek ilyen tiniszinten rekedt kapcsolatban poshadni (van egy olyan erzesem, hogy meg onnan valo ez a viszony, csak az uriember meg elfelejtett felnoni), ahol allando napirend a jatek meg a haverokkal valo baromkodas...
2017. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat lehet, hogy tini szint, de mint mondtam egyelőre nem tudunk összeköltözni. Szerintem az meg nem annyira problema, hogy szeretne a haverjaval is lenni, vagy eppen jatszani mert az a hobbija. Ket batyam van, 30 ev koruliek, az egyikuk rengeteget kockul, a masik baratnoje 29 évesen szintén. Csak nehéz ezt összehozni úgy, hogy mindenkinek jó legyen. De en nem poshadok a kapcsolatban ettől függetlenül, es szakitani sem fogok amiert egyelőre nem tudunk szintet lépni es összeköltözni:) majd eljön az is, ha anyagilag úgy állunk. Egyébként megmutattam neki a kérdést, és átbeszéltük. A válaszokat köszönöm szépen
2017. aug. 24. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!