Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ok a szakításra?

Figyelt kérdés

Számomra a legsértőbb dolog,hogy ha neten nézek képeket,és lány van a képen,a párom rögtön beszól valamit,hogy milyen jó a feneke,vagy úgy megd*gná őt.. Persze mindig mondja,hogy viccnek szánja,de rengetegszer mondtam neki,hogy ez nagyon sértő számomra,még sem változott semmi.

Másik problémám,hogy az exe is téma volt. Barátai előtt sértett meg engem,mikor az exéről volt szó..

Nagyon sokszor rosszindulatú megjegyzéseket tesz a külsőmre,az arcom tökéletlenségére..

Másik zavaró dolog,hogy néha úgy érzem csak kihasznál és keveset törődik velem. Ha elmegyek hozzá,akkor egy ideig tökjó minden,elvagyunk,aztán leül a gép elé,és ő el van egész este. Hiába mondom neki ezután,hogy inkább ölelkezzünk az ágyon,ő nem akar,mert szerinte az a világ legunalmasabb dolga.

Nagyon sokszor ellök magától,vagy elhúzza a fejét,ha szeretnék puszit adni neki.

Szoktunk játékból birkózni,de sosincs jó vége,erősebb,mint én,és élvezi,hogy én szenvedek miatta,tehát eldurvulnak a dolgok.

Néha lazán meglegyinti az arcom,de leginkább az ujjával kezdi az arcom "lövögetni" és egyéb módon fájdalmat okoz.

Azt mondja,hogy ő sosem féltékeny,viszont mindig elveszi a mobilom,üzeneteimet megnézi,galériát megnézi.. Sőt előfordult,hogy a hátam mögött tette mindezt,persze én még csak rá se nézhetek a telefonjára,mert mindig kiveszi a kezemből,vagy elkezd csikizni,és így könnyen elveszi tőlem..

Nagyon sokszor veszekszünk apróságon,ha tévedett valamiben,nehezen kér bocsánatot.

Nagyjából ennyi,ami miatt rosszúl érzem magam a kapcsolatban,biztos kihagytam még pár dolgot.5hónapról van szó,de egyik ismerősöm azt mondta,hogy más már rég elhagyta volna,meg nagyon a srác ellen van. De nagyon szeretem őt ezek ellenére,mert volt aranyos pillanatunk is,de sokszor sírtam el magam az miatt,amit mondott rám,vagy egyéb dolgot csinált..szerintetek az ilyen pasi menjen,vagy csak én vagyok egy hisztis valami? Min kéne változtatnom?

18 évesek vagyunk mindketten.


2017. aug. 24. 02:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem erzed jol magad akarmi miatt es nem segit a megbeszeles, az boven eleg a szakitasra. Tok mindegy, mi az, ami miatt nem erzed jol magad.
2017. aug. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoloval teljesen egyetértek! A másik meg az, hogy ne haragudj de sok helyen felnevettem, de csak mert ez nevetséges! De komolyan... ő a dominánas maximálisan te pedig hagyod magad és mivel megfordult benned, hogy ez nem jó, te nem vagy hála égnek jó alárendelt! Szóval igen szakítanék, 5 hónap nem sok idő. Szóval hajrá!
2017. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

E mocsok felét se olvastam el.., de te sem ha nem egyértelmű.


Magyarázat nélküli tíltásos szakítás. Sok erőt. Tanulj elemezni, ne jöjj össze téged kihasználóakkal.

2017. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Min kéne változtatnom?" - Szerezz némi önbecsülést.

Egy értelmesebb csaj már rég kivágta volna ezt a barmot, nem tudom minek kínzod magad egy ilyen alakkal. Nem tisztel, nem szeret, megaláz, kutakodik a cuccaid között, veszekszik.. Szeretsz szenvedni, vagy mégis mi tart mellette?

2017. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "barátod" simán egy szadista bar0m.

Így pont nem viselkedünk azzal, akit szeretünk.


A tizedénél elhajtottam volna, mint a legyet.

2017. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!