Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legális megcsalás?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel már 7 éve együtt vagyunk. Pár napja kitalálta, hogy neki most még ki kell élnie magát. Tehát ő még bulizni, haverozni, hobbikkal foglalkozni szeretne, meg ismerkedni más lányokkal és vagy kavarna velük vagy nem. Mondta még, hogy én is nyugodtan csináljam ezeket. Közben azért vagy maradjunk együtt és találkozzunk egymással is, vagy pedig hagyjuk egymást arra az időre és majd tiszta lappal kezdjük előről. Mivel ő velem tervez, engem akar elvenni, nagyon szeret engem, de neki most kell a pezsgés. Mert hogy kezd bele fásulni a munkába, túl sokat dolgozik, lazítani akar. Valamint szerinte ennyi év után ez még belefér és hogy ez csak egy korszak, nem lesz mindig így, változni fog.

Nos, őszintén nekem nem kell más pasi és nem is akarok pasizni. Baromi rosszul esik, hogy ő ezt akarja. Abba nem akar belemenni, hogy akkor szakítsunk végleg és csinálja nélkülem amit szeretne.

Nekem ez olyan mintha talonban tartana vagy nem tudom...én így nem szeretnék együtt maradni vele 7 év ide vagy oda, ahogy ő szeretné.

Ti mit gondoltok erről?


2017. aug. 24. 06:34
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Én 27 nő, Ő pedig 28 férfi.
2017. aug. 24. 06:35
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanezt gondolom. Épeszű, normál értékrenddel és önbecsüléssel rendelkező nő ebbe nem megy bele.
2017. aug. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%

Azt olvastam, hogy párkapcsolatoknál pont a hetedik év körül van az első "mélypont". Úgy tűnik, tényleg!


Ideje megújulni, változni, mert itt az ideje!

2017. aug. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Mint macskát sz---

(Én is 7 év után szakítottam, bár tök más okból)

2017. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig korrektebb, mint ha házasság, gyerek és szó nélkül, a hátad mögött csinálja, mint sokan mások. Így legalább eldöntheted, jó-é ez neked.
2017. aug. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hogy ő nem megy bele a szakításba? Igazad van akkor nem is marad más megoldás, mint vele maradni... Érdekes te is 7 éve vagy vele a te fejedben vajon, miért nem fordult meg ilyen? Ja, hogy te őszintén szereted az más. Nem tudom, én nem tudnék utána szerelemmel nézni rá, hogy kitudja hány lányt töcskölt meg, amíg nem voltunk együtt és, ha te sem legyél elég erős ahhoz, hogy szakíts vele!
2017. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez jó. Nem semmi a tag! Hallod?! Benned még van kérdés???? Úgy kiraknám, mint a sz@rt. Ha majd elvesz, akkor sem lesz ez másképpen.... 34/f
2017. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
mintha egy barátnőm írta volna... néhány hónappal ezelőtt, ugyanennyi együtt töltött idő után, ugyanezekkel a szavakkal adta elő magát a vőlegénye. Sajnos szakítottak végleg (vagy nem sajnos?). Figyelj, én átérzem milyen, amikor szorongató kezd lenni egy kapcsolat, de nem és nem. Nem tehet félre téged, amíg "pezseg" egy kicsit, hanem ha hosszú távra tervez meg kell tanulnia ezeket az időszakokat kezelni (mert elmúlik akkor is magától ha most nem csinál semmit). Nem az fog történni, hogy gyorsan kiéli magát és akkor már meg bír melletted maradni örökre, hanem pont ellenkezőleg, a következő megingásnál is megint ki akarja élni magát, csak akkor ugye már jogosan követeli, ha egyszer szabadott, most miért nem... Sajnálom hogy ezt kell mondanom, de állítsd válaszút elé.
2017. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Elég nagy marhaságnak tűnik nekem. Azt gondolom, hogy ezután az elhajlás után már soha nem lehet tiszta az a lap, és szerintem ezt ti is tudjátok...
2017. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell ezt erőltetni. Ha nem rád vágyik, hanem másokra is akkor nincs keresnivalótok egymás mellett. Főleg hogy a jegyese vagy, nem egy pár hónapos barátnő. Hét évig kitartottál mellette, jóban-rosszban, nem azt érdemled hogy most megvárd amíg ő kiszórakozza magát. Ez baromira önző dolog. Akármennyire is fáj, de ne hagyd magad. Ha fogod és ehhez még asszisztálsz is, akkor magadat alázod meg, úgy hogy neked eszedben sincs mással ismerkedni vagy kavarni. Ne ragadj bele egy rossz kapcsolatba, még fiatal vagy, olyat találj aki csak téged akar és akibe ilyen mással is ismerkednék gondolat fel sem merülne.
2017. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!