Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom semmibe vette a szulinapomat, en vagyok tul hisztis?

Figyelt kérdés

Szulinapomra szabit vettem ki mar kb 2 honapja. Baratommal megbeszeltuk, hogy elmegyunk valahova.

Elerkezett a szulinapom(tegnap), es a baratom kozolte velem, hogy neki dolga van. Melohelye olyan hogy ha o nem akar bemenni, akkor nem megy be dolgozni..

O inkabb elment dolgzni.. egesz nap hisztiztem neki hogy nem akarok egyedul lenni a szulinapomon stb.. de le se szarta. Delutan 6-7 korul talalkoztunk.. de nem csinaltunk semmit.. ajandekot sem kaptam. Bar ez nem is erdekel mert en jobban szeretem az olyan "ajandekot" ami kozos program.. de hat az sem volt..


Arra gondoltam, hogy karacsonyra se es ra egy honapra a szulinapjara en sem veszek semmit..


Nektek mi a velemenyetek errol? Nekem nagyon szarul esett...


2017. aug. 24. 08:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Boldog szülinapot! A tesóimnak is tegnap volt :)


Szerintem jogosan bántódtál meg, de kár lenne a karácsonyt is direkt elrontani.

Nekem ez nagyon rosszul esne, úgy érezném, hogy egyáltalán nem is szeret és direkt bánt, hogy én szakítsak és neneki kelljen.


De azért inkább beszélj vele, lehet, hogy megbántottad valamivel és ezért duzzogott.

2017. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!!


Nem, nem bantottam meg semmivel sem. Ha megbantottam volna azt ugy is szova tette volna..

2017. aug. 24. 08:24
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Boldog szülinapot. Férfiak már alig vannak. Kisfiúk vannak.
2017. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szulinapot!

Fel sem koszontott? Legalabb szoban. Azert ez nem kicsit bunko. Miota vagytok egyutt es mennyi idosek vagytok? A gyerekes bosszu helyett, hogy nem veszel neki sem semmit, inkabb elgondolkoznek, hogy kell-e nekem ilyen ember.

2017. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Felkoszonteni felkoszontott. Reggel azzal kezdte.

2 es fel eve vagyunk egyutt, en 25 o 26 eves.

2017. aug. 24. 08:40
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Akkor meg lehet, hogy hetvegen meglep. :)
2017. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Biztos nem. Direkt azert vettem ki szabit mert megbeszeltuk hogy a szulinapomon elmegyunk valahova..
2017. aug. 24. 08:55
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy bunkó, jogosan bántódtál meg. De én nem húznám karácsonyig a dolgot, még most rákérdeznék, hogy mivel érdemeltem ezt ki, aztán ha nem tud normális magyarázattal elő rukkolni, akkor szakitanék és kész. Egy ilyen párkapcsolatért nem kár.
2017. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tudott indokot mondani.. annyit mondott hogy nagyon sajnalja
2017. aug. 24. 09:08
 10/23 Blackfun ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot! :)
2017. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!