Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eddigi pasijai mind 190+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddigi pasijai mind 190+ magasak voltak akkor én, hogy illek a sorba?

Figyelt kérdés
Csak érdekesnek találom ezt a dolgot. Én kb vele egymagas vagyok (178cm)
2017. aug. 24. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
megunta a pipiskedést...
2017. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszabb ***** válasza:
2%
Előbb-utóbb úgyis talál valami buta kifogást veled kapcsolatosan...
2017. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
az biztos, hogy nem az eszeddel fogtad meg :D
2017. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanaz vagy férfiban, mint a kövér lányok, akik megkérdezik, hogy 'a pasim összes eddigi barátnője vékony volt, most tényleg én kellek neki?'


Nem tudom, miért kell ilyet kérdezni, miért kell ezt furcsállni. Lehet, hogy 14-15 évesen mindenki felállít egy ideált, de később mindenki rádöbben, hogy attól eltérő külsejű emberek is lehetnek vonzóak számára.


21/L

2017. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Lehet most látta az új Hupikék Törpikék filmet és gondolta, hogy most egy törpel fog járni amíg le nem cseng a hangulat :D


Na jó, de ezt félretéve... A legtöbb nő szereti a vele egymagas férfiakat. Ami rossz számomra így pár centi híján 190 magasan.

2017. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jo csak nem az a tipus aki ne válogathatna. Azt szedhetne össze akit akar jóformán. De nem akarom elrontani a hülyeségemmel szóval visszaveszek
2017. aug. 24. 12:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eccerű kérlek: a más tulajdonságaid alapján az összképed pozitívabbra jön ki, mintha "csak" elég magas lennél.


Jobb arc vagy náluk, no.

2017. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem kizárólag a magasság befolyásolja párválasztáskor
2017. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mostani barátom 173 centi, előző 188 volt, a mostanival eltudom képzelni az életem, az előzőnél ez nem volt meg.

A külső semmit nem ér, ha belsőleg nem passzoltok. Ne aggódj ezen, páromnak a szőke, kék szemű lányok a zsánerei, előző barátnői azok voltak, én meg egy sötétbarna hajú, barna szemű, mégis velem van a legtöbb közös pontja.


25/n

2017. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
John Snow?
2017. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!