Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem? Újrakezdhetjük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Újrakezdhetjük?

Figyelt kérdés

Ha az exem azt mondta hogy meggondolja hogy találkozzon velem lehet esélyem?

Érezhet valamit még ő is irántam?


2017. aug. 24. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
NEM. Soha többé ne beszélj vele. Találkozni meg végképp ne találkozzatok. Már kimondtátok, hogy vége.
2017. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Persze, reménykedj...


Az exed most biztos ami biztos talonba tett téged, ha netán mégsem jönne össze a szép új élet, esetleg csak nincs annyi gerince, hogy a szemedbe mondja, hogy ennyi volt.


Te meg most a következő 2-3 évet majd eltöltöd azzal, hogy várod, hátha visszatér.

2017. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Vicces, nekem 2 évvel ezelőtt mondta ugyanezt az exem. :)


Azóta is "várok rá" - ja, nem, együtt élek egy normális férfivel és szarok az exemre.

2017. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tett talonba.ő mondta ki hogy vége 2 hónappal ezelőtt,nagyon rámentem azt hittem beledöglök.Nem akarja már velem szerintem,tegnap muszáj volt beszélnünk én próbáltam semleges maradni,folyamatosan érdeklődött felőlem amit nem tudtam hova tenni.Majd erre rá kérdeztem hogy mi volt két és fél órát beszéltünk és szóba került hogy nemsokára arra járok ahol lakik találkozhatnánk.De nem hiszem hogy ő akarna még engem.Sőt...
2017. aug. 24. 17:08
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pillanatnyi zavar van nála. Tudod, mint amikor egy rég elfelejtett kedves dologra vagy videóra rátalál az ember és hirtelen előjönnek az emlékek. Aztán eltelik 1-2 óra, vagy 1-2 nap és el is van felejtve, zajlik az élet tovább.
2017. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nálam meg totális zűr van még mindig :(

Úgy szégyellem magam hogy ennyire odavagyok valakiért és így szenvedek még mindig.2 hónap után is.Azt hittem hogy a volt férjemnél jobban senkit nem fogok tudni szeretni.Tévedtem.

2017. aug. 24. 17:27
 7/22 A kérdező kommentje:
Persze nem mondtam ezt neki,nem könyörögtem hogy legyünk újra egy pár.Ezt belül érzem,kifelé tök mást mutatok.
2017. aug. 24. 17:29
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne reménykedj, inkább próbálj tovább lépni. Tudom, mondani könnyű...
2017. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Hasonló helyzetben vagyok én is. Májusban szakított velem a barátom, azóta nem találkoztunk, sokáig nem is beszéltünk, mert hallani sem akartam róla. (Hosszú történet, de nagyon összetörtem a szakítás után.) Kb. 1 hónapja kezdtünk el újra viszonylag normálisan beszélni, de még mindig nem találkoztunk, pedig ő már a szakítás után felvetette, hogy megihatnánk egy sört, mint két barát. Tehát tudom róla, hogy soha nem akarna velem újra összejönni, szimplán jó volt, hogy mellette voltam és ha kellett valami, tudta, hogy rám számíthat. Fordítva ez már nem annyira volt igaz. Ebből kiindulva (bár tudom, hogy nem pont ugyanaz a két szituáció és történhetnek még csodák), én azt mondom, hogy próbálj meg túllépni rajta. Nem könnyű, én sem tudtam még elfelejteni a volt barátom. Ha újra látnám, csak rontana a helyzeten.
2017. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz.

Megjárom a poklok-poklát.Csak túl leszek rajta már.

2017. aug. 24. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!