Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hazudik a párom?

Figyelt kérdés

Párom saját vállalkozásában dolgozik 23:30-ig. Még nem élünk teljesen együtt,most van alakulóban,de szinte mindig nálam alszik. A lényeg.hogy zárás után úgy volt jön. Vártam 1 órát,hívtam,de ki volt kapcsolva. Erre nem számítottam. Kocsiba ültem és elugrottam a melóhelyre,ami zárva volt. Hívtam még egyszer,de Továbbra sem volt elérhető. Elmentem hozzá,de akkor már éjjel 1 óra volt és ott se volt. Teljesen kiakadtam,hogy nincs otthon,se melóhelyen és még ki is van kapcsolva.

Hazajöttem és eltelt kb 1 óra,amikor hívott. Kérdeztem elég idegesen,hogy merre van,m 2 órája bezárt és azt mondta otthon!!! Ezen persze kiakadtam és mondtam ott tuti nem,m voltam nála,de ő nem volt ott.

Azt mondta visszaugrott a melóhelyre,mert vmit ott hagyott. Ami azért fura,mert egy útvonalon közlekedünk és nem találkoztunk. A telefonját frissítette az azért volt kikapcsolva.

Nagyon ki van akadva.hogy nem bízom meg benne,de most tényleg nem!

Egyszerűen nem kerülhettük el egymást ,mert a meló,lakásom,ő lakása egy útvonalon van.

Mindig nagyon megbíztam benne,de most vmi úgy érzem eltört.

Ő nem érti bajom.mert szerinte soha nem adott okot arra.hogy ne bízzak benne,ami tényleg így van,de ez az eset....nagyon elbizonytalanított. Nem vagyunk tinik 30 felettiek mindketten.


2017. aug. 24. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Szegèny pàrod. Egy perc nyugtot sem hagysz neki? Vagy jelentkeznie kellene percenkènt. Isten ments az ilyen nőtől. 1 ilyenem már volt. Elèg is volt belőle.
2017. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Hát, érdekes helyzet.

Nem lehet, hogy otthon volt, csak te nem találtad? Bezárta az ajtót, fürdött épp és úgy tünt nincs otthon?

2017. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valahogy megnézni a telóban hogy mikor frissítette?
2017. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam utána menni! Nem értettem miért nem jön,mert már délután mondta,hogy nagyon fáradt,ezért bezár és jön is. Zárás után 1 órával azért hívtam megkérdezzem mi van.de ki volt kapcsolva. A melóhelye tőlem kb 300m-re,ezért ugrottam oda. Mivel ott nem találtam,természetesen kíváncsi voltam mi van,ezért mentem hozzá. Otthon biztos nem volt,mert nem volt a garázsban az autója. Soha nem szoktam rá telefonálgatni.ha pl tudom összefut a barátaival ,szóval van szabad tere bőven,mert sokan megyünk külön is,de nem is ez a lényeg. Telefonjába nem fogok belenézni meg egyébként se tudom,hogy kell megnézni frissített e meg azt el is hiszem.
2017. aug. 24. 22:13
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Igen, valami nem oké. Ha azt mondja, hogy zárás után megy, és nem elérhető, akkor ott valami sántít. Hát nincs az emberben annyi, hogy odaszólok ha vár szerencsétlen párom, hogy ne várjon, mert otthagytam valamit, vagy akármi? Azt is gondolhattad volna, hogy valami baj történt vele. Szóval ha ő már egyből a bizalom hiányára asszociál, az még egy ok arra, hogy nem mond igazat.


De egyébként is, ha magamból indulok ki, és tudom, hogy valaki vár rám, akkor van bennem annyi, hogy szólok neki, hol tartok, hogy ne aggódjon! Az első válaszadó meg bekaphatja bő nyállal!

2017. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
fura... enyem ugyanezt csinalta... ha nem lenne vaj a fule mogotr megmondta volna hol volt, pl xyal elugrott ide oda. meg minek kapcsolja ki a telefont... exem ugyanezt csinalta, kiderulr volt valakije. remelem nalatok minden okes lesz
2017. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Par kerdesem van:

amennyiben ugy volt, hogy zaras utan megy hozzad, akkor miert nem ment el? Miert tunt el ket orara?


Egy telefon frissites ot perc. Azt lemerult telefonnal nem lehet csinalni, tehat tudott volna jelentkezni.


Tehat otthagyta a melot, miert haza ment utana? Illetve miutan hazament visszament a melohelyre, mert otthagyott valamit...utana miert nem ment hozzad?


Szoval 23 es hajnal ketto kozott nem jutott el hozzad, mert a telefonjat frissitette.


Kamu

2017. aug. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Így ilyen formában szerintem nem venném be a sztoriját
2017. aug. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

1000 %, hogy hazudik. Nekem 10 percig frissít a telefonom, szóval azt se hidd el! Sajnálom...


Első, te meg beteg vagy...

2017. aug. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én még soha nem frissítettem a telefonom,ezért abban pont nem kételkedtem,hogy majdnem 2 órán át tartott.:(

Azt mondta azért ment haza,hogy megetesse a kutyát,de közben eszébe a jutott,hogy a melóhelyen maradt a tablet,ami kell a telefon frissítéshez.

Hívni azért nem hívott,mert úgy gondolta már alszom és nem akart felébreszteni.

Sajnos nem tudok hinni neki! Szörnyen rosszul érzem magam. :(

Úgy érzem valami nem stimmel. Az is fura,hogy az úton nem mentünk el egymás mellett.ha valóban csak ott volt. Én pont a munkahlye és a lakása "között" lakom,tehát valahol egymásba kellett volna botlanunk.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak és mi történik most. Évek óta együtt vagyunk.

2017. aug. 25. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!