Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella673 kérdése:

Most akar valamit?

Figyelt kérdés
2honapig jartunk majd szakitas s ujra kezdes es most barati viszonyba voltunk csunyan ossze vesztunk FB a legjobb baratja akit en nem ismerek ram irt es beszelgetunk majd le nezte a volt pasimat es sok mindent vissza mondot ez a srac en az exemet kerdore vontam s veszekedes lett most 2napja nem beszelunk a baratja ma ram irt hogy beszelek e mar vele s hogy szeretem e meg nem ertem mi koze hozza mit akar tolem? Az exem amugy mondta neki ahogy le raktam a baratjat ugy hivtam ot egybol... zavarhatja hogy beszelunk???

2017. aug. 24. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első sorban elvesztettem a fonalat. Talán ha használnál olyan hülyeségeket, mint pont meg vessző, akkor lehetne érteni.
2017. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt nem tudom hogy te mit akarsz mondani :D
2017. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igaz gyorsan irtam 😂😂😂

Arrol van szo, hogy a exem legjobb baratja a lelki tarsa fagat az exemrol es le nezi elottem! Roviden tomoren ennyi 😉

2017. aug. 24. 21:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Ferfiak!!!!

Ti tennetek ilyet a leggjobb baratotokal ha igen miert???

2017. aug. 24. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Már hianyoztál Bellácska!
2017. aug. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem próbálnék kavarni a barátomat fikázva, de többet is tudok róla, mint bármelyik exe.

Rázd le azt a jellemtelen köcsögöt

2017. aug. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!