Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzéketlen-túl érzelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen-túl érzelmes. Működhet?

Figyelt kérdés

Fél éve van egy párom,aki nem éppen egy érzelmes típus,én viszont igen. ( Nem " megfojtva érzelmes,meg így-úgy szeretlek szívecském típus".) Igényelném,hogy néha bókoljon, MAGÁTÓL közeledjen, puszilgasson,megfogja a kezem...de ez ritka. Egyszer amikor beszéltünk erről,azt mondta,hogy ő ilyen, másokkal sem volt másabb(bezzeg azt észreveszi ki mennyire dögös...),de nem azt jelenti,hogy nem érez semmit irántam.Csak nem tudja úgy kimutatni. Hozzá teszem,azért látok apróbb változásokat.

Nem akarom megváltoztatni,nagyon szeretem,de jobban esne ha többször közeledne felém.


L/ 23 F:26



2017. aug. 24. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

De ha te közeledsz, azt fogadja, és nem tol el magától vagy ilyesmi, ugye?

Ez hosszútávon boldogtalansághoz vezethet amúgy, mert nem kapod meg azt a kellő érzelmi töltetet, amire vágynál. Szerintem ezt csak kompromisszumokkal lehetne áthidalni: ha te is elfogadod, hogy ő ilyen, és ritkábban kapod meg a bújást, simogatást, stb., ő pedig annak ellenére, hogy nem ez a típus, figyelembe veszi a te igényeidet is, és azért néha odamegy hozzád, hozzád bújik, megfogja a kezed, mond valami szépet, stb. Ezt meg kellene még egyszer beszélnetek nyugodtan, higgadtan, és kérd meg, hogy párszor azért jól esne, ha ő is közeledne, mert neked erre lenne szükséged. Egy kapcsolat lényege elvégre az egymáshoz való alkalmazkodás is, a közös kompromisszumok, hogy mindkét félnek jó legyen a kapcsolatban!

2017. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*és mondd meg (nem "kérd meg", bocsi)
2017. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint te, Kérdező. Legutóbbi barátom olyan, mint a te párod. Bár mint kiderült, ő engem nem szeretett, legalábbis nem szerelemmel, de olyan természete van, aki alig mutatja ki az érzelmeit, olyan, mintha egyáltalán nem is lennének neki. A korábbi barátnőinél se vitte ezt túlzásba. Tényleg csak a kompromisszum segít, vagy az, hogy elfogadod, hogy ő ilyen.
2017. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az egy mese, hogy egy szerelmes ember ne tudná kimutatni az érzéseit. Annyi a történet, hogy nem szerelmes, csak elvan veled. Neked ez így megfelel? Ha nem, akkor keress olyan pasit, aki szeret és érezteti is veled, mert most ennyi erővel lehetne ez a kapcsolat barátság extrákkal is, abban sincsenek érzelmek.
2017. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze. Azt mondod, nem akarod megváltoztatni. De ha nem változik meg akkor nyilván nem maradsz vele.

Mivel ilyen a személyisége, magától nem tud rajta egykönnyen változtatni.

2017. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!