Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogják fel a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel a pasik, hogy a barátnőjük nem az anyjuk?

Figyelt kérdés

30 felé járok, a második férfival élek együtt. Lehet velem van a baj, de mindkettő olyan volt, hogy nem akarta/akarja megérteni, hogy én nem az anyja vagyok.

Tegnap feküdtem az ágyban mikor megjött a párom, mondtam, hogy vacsi a hűtőben, erre megkérdezte, hogy akkor most ő melegítse meg magának?

Vagy a múltkor siettünk, megkérdeztem, hogy segít-e kiteregetni...erre rámnéz: "Azt hogy kell?"

Nem tudom, hogy az, hogy az udvaron lenyírja a füvet, és öntözi a virágokat, az ugyanolyan, minthogy én minden nap a tűzhely mellett állok, vagy mosok, teregetek, hajtogatom a ruhákat, felmosok stb.?

Hogy lehet ezt elosztani, megbeszélni, hogy ne legyen sértődés?


2017. aug. 25. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%

És miért nem fogják fel a nők, hogy a barátjuk nem az apjuk?


Aki majd mindent megvesz meg megtesz nekik, mint régen a fater?

2017. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmondod és megtanítod neki,és beosztjátok. Vagy ha nem ilyen,és nincs rá igénye,akkor talán keress egy értelmes férfit,akinek ezek alap dolgok mondjuk,és nem könyörögni kell neki ezekért,hanem felnőtt ember és megcsinálja magának.
2017. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, az én párom zokszó nélkül mos-főz-takarít, ha épp úgy jön ki a lépés, hogy neki kell megcsinálnia..

Normális pasit kell találni, nem anyuci drága egy szem kicsi fiacskáját...

2017. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as.

Engem Anyukám nevelt fel alapvetően,és amíg nem ismernek meg rendesen, engem is Anyuci pici fiának néznek általában. Azonban ezeket mind megcsinálom magamra,plusz a "férfi" munkákat is én szoktam intézni, szóval szinte mindent magamnak megoldok.

2017. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
mondhatni anyuci egy szem pici fiacskája vagyok, soha semmit nem csináltam a ház körül, párom is megcsinál mindent amit kell, de asszem amíg abból élünk amit én keresek meg ez így is van rendjén...
2017. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

A legtobben elfogadjak, de aki meg sosem elt egyedul attol hogy varod el hogy onallo legyen? A mai ferfiak anyuci szoknyaja mellol a baratna szoknyaja melle ulnek, el vannak kenyeztetve.


Nalunk a baratnom is meg en is meg tudunk csinalni mindent, de altalaban a fozest, mosogatast en csinalom a takaritast, mosast meg a baratnom mert mert igy jon ki a napi rutin. A kerti munkat valtozo.

2017. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Alapból nem jönnék össze olyan pasival, aki nem tudja magát ellátni/rendet tartani maga körül, pelenkázni azért remélem már nem kell őket.
2017. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem fogják fel a nők, hogy ha önálló, szorgalmas férfira van szükségük egy párkapcsolatban, akkor ezen preferenciák szerint is kéne válogatniuk a jelöltek közül?
2017. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Alapból nem jönnék össze olyan pasival, aki nem tudja magát ellátni/rendet tartani maga körül, pelenkázni azért remélem már nem kell őket.
2017. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk van különbség aközött,hogy valaki nem tudja,hogy működik a mosógép,meg hogy kell szépen kiterigetni,mert mindig volt,aki megcsinálta helyette,meg aközött,hogy a csicskájának gondol,akinek ki kéne ugrani az ágyból megmelegíteni és elérakni a kaját...én "kedvesen" megkérdezném tőle,hogy ennyire fogyatékosnak gondolja magát,hogy nem képes egy tányért berakni a mikróba? Sztem azután nem problémázna többet. Amúgy meg Isten mentse a nőket az ilyen életképtelen, nagyra nőtt gyerek pasiktól,blööö
2017. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!