Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fizessem én az egészet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizessem én az egészet vagy utazzak el egyedül?

Figyelt kérdés

5 éve élünk együtt párommal saját lakásban. Régóta az az álmom, hogy 1-2 hétre elutazzak Los Angelesbe és Vegasba turisztikai célzattal, de a párom ebben nem akar partner lenni (elvileg nem a pénz miatt) , pedig régebben azt mondta eljön velem. Most viszont már azt mondja, hogy ő ezt lesz.rja, egyaltalán nem vonzza ez az utazás de csak "kísérőként" eljön velem kényszerből. Látszik rajta, hogy nem szívesen akar jönni. Nem akarom rá erőltetni se mert akkor tuti, hogy egész út alatt kapnám az ívet tőle, és tönkre tenné.

Fizessem ki az ő repjegyét is, szállást, belépőket stb-t hátha lelkesebb lesz vagy menjek el egyedül? Az a baj, hogy más mégúgyse jönne el velem, viszont egyedül egy kicsit félek is. Ti mit gondoltok?


28/N


2017. aug. 25. 21:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig vittem a páromat. Volt unott kép sokat de ez ilyen
2017. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akar, ne eroltesd. Ez azért nem a Balaton. Én egyedül mennék. Vagy nincs barátnőd, aki menne?
2017. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hát közeli rokonaimat és ismerőseimet megkérdeztem de egyikőjük se adna ki most ilyenre kb 400-500 ezer forintot. :/
2017. aug. 25. 21:46
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben elem rakod azt a tervezetet, amibol kijon 2 het 750 ezer ft-bol, akkor elmegyek veled barmikor.


Csak az oda vissza repulojegy kerul 300-400ba / fo.

A szallas masik 2 hetre 300-at megeszik / fo.

Ott helyben is kell mozogni, tehat kocsiberles, ami 100-150bol megvan ket hetre.

2017. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%

Menj egyedül. Semmi szükség valakire, aki az egész utat végigüli fancsali képpel.



Ha már arrafelé jársz, menj el a Bryce canyonba, igaz, hogy 4 óra vegastól, de zseniális, szerintem szebb, mint a Grand canyon.


Jah, és LA kb 1 napos város, marha unalmas hely, inkább San Francisco felé vedd az irányt :)

2017. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%

2 hét az angyalok városában kétlem hogy kijönne 5 kilóból.

Jelenleg én sem dobnék ki annyi pénzt egy amcsi paraszt vakító "túrára"

Inkább valami tartalmasabb helyre mennék, mondjuk a néhai óperzsa birodalomba.

Oké hogy most Teherán nem a legkedveltebb utazási célpont, de akkor is többre tartom egy neon fényben úszó amerikai városnál, az ókori világ egyik legnagyobb birodalmát, melynek az építészete a mai napig elvarázsol bárkit.

Persze ízlések és pofonok, sry az offért :)

2017. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%
Én azért megnézném. 150 körül szokott lenni a repjegy 500 körül kijön a 2 hét economy kiadásban per fő :)) annyit megerhet. :)) De nem csodálom ha valaki nem menne ki mert nem tűnik különlegesnek mindig tervezek amerikai utat azt Ázsia lesz vagy a múltkor Kuba :)
2017. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg be van szarva, hogy elveteted magad vele, mikor be van baxcsizva. D:

31/f

2017. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
33%
Én is tervezek jövőre ilyen utat. Amerika maniam van ovis korom óta. Barátom nem akar jönni, nem érdekli. Én is egyedül fogok menni. Érdekel San Francisco, Los Angeles, New York. Es Florida, különösen key West. Nagy kaland lesz. Ne hagyd ki.
2017. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%
menj egyedül, nem kényszerítheted, hogy olyan helyre menjen ahova nem akar
2017. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!