Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kiölni a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiölni a féltékenységet?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy fel kellene nőni, illetve érettnek lenni. Mielőtt ezeket megkapom. Minden idióta kis húzáson féltékenykedek, persze magamban, mert nem akarom az aktuális páromat ezzel idegesíteni. Rengeteget lenyelek, olyanokat is, amikor ő mondja, hogy "Most xy pasikat zavartam el, mert próbálkoztak." Sokszor megesett már ez, erre általában valami poénosat dobok be, hogy ne tűnjön fel, hogy belül viszont őrlöm magam. Én sem közlöm soha, hogy melyik lány hívott ide-oda, melyik próbálkozott be éppen. Mert sokszor megesik ez, mégsem teszem szóvá, pont ezért, hogy ne idegesítsem fel vele.

Én viszont, ha már látom, hogy visszajelöl pár idegen pasit facen, ne adj Isten be is lájkol egyet valahol, akkor megöl az ideg. Mit tegyek már, hogy ez elmúljon? Gyűlölöm ezt. Akarva-akaratlanul is figyelem ezeket, hiába tudom, hogy nincs szándékában félrelépni vagy hasonló, akkor is idegeskedek. Hogyan kezeljem ezt?


2017. aug. 26. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.

Nézd meg a következő videót, remélem hasznos lesz számodra:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2017. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd ha nem leszel szerelmes lesz*rod. Teljesen természetes, velem is ez van ha szeretek valakit. Nem tudsz vele mit csinálni.
2017. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Nekem olyan szinten rohamaim voltak, hogy kezelhetetlenné vált a helyzet.
2017. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es, valami hasznod származik abból, hogy terjeszted ezt a videót? :D kb ez a 10. kérdés, ahol copypastelve látom a kommentedet.
2017. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ki kell b. szni a nőt. :D


Ő most ezt viccesnek gondolja, és nem tudja, hogy téged zavar, mert sosem mondod neki.


Én volt, hogy nem mondtam, hogy féltékeny vagyok az exem csoporttársára. Ő dicsérgette nekem, poénkodott, hogy lecserél rá, meg minden ilyesmi. Én csak nevettem, de belül több, mint fél évig emésztett, depresszió közeli állapotba kerültem. Végül kibukott belőlem, átbeszéltük, és még csak a nevét se mondta ki többet a csajnak. Késő volt, nem bírtam túllépni a dolgon, szakítás lett a vége.


Többet nem játszottam el ilyet, mindig szóltam, hogy féltékeny vagyok. Volt olyan barátom, aki kinevetett (tényleg!), mondta, hogy nagyon gáz vagyok, más nőt bezzeg nem zavarna, ha flörtölgetne az exével, meg más nővel meg lehet beszélni, hogy melyik osztálytársára verte ki tegnap éjjel. Az a kapcsolat se tart már nyilván. :) A mostani barátomnál is volt, hogy féltékeny voltam valakire, de ő megértette, elsimítottuk.


Na, menj oda szépen a barátnődhöz, mondd el neki, hogy zavar, hogy mindig direkt féltékennyé tesz, holott te őt megtiszteled azzal, hogy nem idegesíted fölöslegesen más csajokkal. Ő erre nem fog túl szépen reagálni, mivel eddig nem tudott az érzéseidről. 90%, hogy szakítás lesz a vége, mert nem tudsz neki megbocsátani. Elrontottátok.


A kövi barátnődnél meg szólj mindig, ha zavar valami. Rögtön az elején. Akár féltékenység, akár más.

2017. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fú, már engem is baromira irritál ez a hülye videó meg ez a szöveg hozzá. Nem is erőlteted meg magad soha, csak copy+paste. Egyáltalán nem hasznos a válaszod!


Kérdező, szerintem valahol normális, hogy zavarnak az idegen pasik bejelölgetései, stb. Már ha tényleg idegenek. Olyan társat kell választani, akivel hasonlóan gondolkoztok. Még akár ilyen kis dolgokban is.

Szerintem is beszéld meg vele, hogy rosszul esik neked és meglátod hogy reagál. Ha teljesen normálisan, akkor felejtsd el a féltékenységet, teljesen kinyírja az embert.

2017. aug. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!