Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez komolyan égő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan égő egy férfinek, vagy minek ezt parodizálni?

Figyelt kérdés

Elmentem barátommal boltba, ami úgy szokott kinézni, hogy ő soha nem jön be, mert nem szeret, én gyorsan összekapkodom, amit szeretnék, addig ő kint vár. Beszélgetett közben az egyik haverjával, aki közben tette a megjegyzéseket hogy "kellemes" meg "miért nem veszel neki bérletet?" (ja, úgy biztos haza tudnám hozni a 6 darabos üdítőt..)

Ezt miért kell kifigurázni, meg megjegyzéseket tenni rá? Barátom nem ugyanezt eszi, amit én ilyenkor megveszek? Dehogynem... Nekem nincs jogsim, de nem gondoltam volna (eddig) hogy ez egy extra dolog lenne...


2017. aug. 26. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Elég primitív hozzáállás. Gondolom, te sem azért mész vásárolni, mert annyira nagy élvezet.
2017. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
remélem legalább te érted a saját kérdésed...
2017. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát nem, főleg így rohanva, hogy ő minél kevesebbet várjon... Nem is értem, mi ebben olyan vicces. Azért megnézném magam ahogy 20 kiló macskaalmot meg 2x6 darab innivalót hazahozok "bérlettel"..
2017. aug. 26. 16:45
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen érthetően leírtam. Mi nem tiszta?
2017. aug. 26. 16:46
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Elég nehéz értelmezni tenyleg
2017. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nekem van jogsim, de jelenleg autóm nincs. Nem kell a belváros közepére. A barátomnak jogsija sincs. Azt szokta mondani, úri ember nem vezet, hanem sofőrje van. Persze viccesen. Nyilván kisvárosban más a helyzet, de én eladtam az autóm. Ott poppentem be, mikor nem találtam parkolóhelyet este 10 kor a ház előtt.
2017. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az nem tiszta, miért vagy együtt egy ekkora taplóval. Mi ezt a tesómmal 10 évesen játszottuk el, hogy uncsi a vásárlás, kint megvárunk.
2017. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Én értem amit írsz és ne foglalkozz azzal a haverral, elég bunkó. Annyira nem lehet megterhelő, hogy elvisz kocsival, hát ne neked kelljen már hazacipelni azt a sok cuccot, meg úgy bármit, ha nem muszáj, és sokat is vásároltok mondjuk. Vagy akkor menjenek ők bérlettel.
2017. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%
Phasznak annyi üdítő. Egyébként vettél volna 13-at, és pont kirgyensúlyozta volna a másik kezedben lévő macskaalmot.
2017. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

1. Ha nem tetszik, hogy kritizálnak érte, akkor ne csináld. Én is busszal viszem haza a kutyatápot, oszt no problemo, mert 5-6 kilót bárhova és bármikor... Kólát meg nem zsugorszámra köll venni, hanem leginkább sehogyse...


2. A "haver" meg nyugodtan szpjon le, ha valami nem tetszik neki, akár otthon is maradhat.


3. Ha bevásárolsz, akkor vásárolj be jól! Nem kell se rohanni, de ténferegni - ott szemlegeltetni, ahol úgyse veszel semmit -, sem! Elég, ha igyekszel egy kicsit.


Summa summárum: az ilyen kutyatáposdit-kólásdit havonta egyszer is meg lehet ejteni, ha már kocsival vagytok. Akkor meg kibírja azt az egy-két órát. Pláne, ha előtte meg is beszélitek, hogy kábé mikorra végzel, oszt addig el is lóghat - vagy épp be is mehet veled, azt' intézhet ő is némi bevásárlást...

2017. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!