Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg?

Figyelt kérdés
A párommal egy kinti programon voltunk és éjjel fél 12 fele hideg lett, mondtam, hogy kezdek fázni, menjünk. Erre ő mozdulni se akart merthogy milyen jól érzi magát és úgyis övé az autó, akkor megyünk amikor ő akar. Erre besértődtem, de szerinte túlzok mert nem haltam volna meg a hidegtől.

2017. aug. 26. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát elég bunkó.
2017. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Két hülye egy pár.
2017. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eldönteni melyikőtök a nagyobb hülye.


De egy biztos: unicu... öh vagyis izé, ti ketten nem illetek össze.

2017. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Ezt én sem értettem sosem, hogy ilyen dolgokon hogyan lehet összeveszni...Ebben a történetben egyedül az a gáz, ahogyan reagált, ez az "enyém az autó és az lesz, amit én mondok" stílus undorító, de ezt a dolgot is simán meg lehetett volna beszélni.

Azt most nem írom, hogy ha már úgyis kocsival voltatok, akkor bőven elfért volna egy plusz kardigán vagy kabát is, mert utólag könnyű mondani, előtte nem biztos, hogy mindenre gondol az ember.

Ha megoldható, hogy egyedül hazamenj (távolság vagy közlekedés szempontjából), akkor mondhattad volna, hogy csak hazaugrasz és felhúzol valami melegebb cuccot, majd visszajössz. Akár a barátodat vagy egy barátnődet/barátodat is megkérhetted volna, hogy gyorsan ugrasszon haza, majd vissza tudtatok volna menni. Esetleg egy barát/barátnő is tudott volna kölcsönadni valamit, hogy ne fázz.

Ha pedig nem is az volt a problémád, hogy hideg volt (hát nem tudom...én is fázós vagyok, de még sosem hagytam ott egy programot sem, amit élveztem, csak azért mert fáztam), hanem csak szimplán nem volt kedved a programhoz, már fáradt voltál és haza akartál menni stb., akkor pedig azt kellett volna mondanod és meg kellett volna beszélnetek, köthettetek volna valami kompromisszumot, hogy pl. még egy órát maradtok és hazamentek vagy ha nem kifejezetten "páros program", akkor én lehet, hogy mondtam volna neki, hogy nekem már nincsen kedvem tovább maradni, hazamegyek (ha meg tudod oldani, akkor egyedül vagy megkérek valakit), de ő nyugodtan maradjon és érezze jól magát.

Ez a bizonyos megnyilvánulása tényleg bunkó volt, de ahogyan ő sem várhatja el, hogy azt csináld, amit mond ("úgyis övé az autó, akkor megyünk amikor ő akar"), úgy te sem várhatod ezt el tőle.

2017. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a része, hogy övé az autó stb. tényleg bunkó megnyilvánulás volt. De kérdés, hogyte miként közölted, hogy menni szeretnél. Mert azt is lehet normálisan meg lehet másképp. Ez a "mondtam, hogy kezdek fázni menjünk" számomra elég követelőző (nyilván nem tudom a hangsúlyt, meg nem láttam a szitut, csak így a leírás alapján ítélem meg), ez meg azt sugallja, mintha te lennél a főnök, te döntenéd el egy személyben a közös programotok további folytatását. Meg őszintén szólva nekem kicsit kifogásnak is tűnik, gondolom a barátodnak is, ezért is reagálhatott úgy.
2017. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jogos volt a részedről főleg az után amivel kimondta hogy övé az autó és minden úgy lesz ahogyan ő akarja dolog. Én az ilyenektől a falra tudok mászni, normálisan is meglehetett volna beszélni.
2017. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!