Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexre kellek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellek neki, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
1 hete jottem ossze az uj baratommal,elotte 2 honapig beszelgettunk fb-n es utanna nehanyszor randiztunk majd osszejottunk. Sosem megyunk sehova ugy emberek koze. A baratai tudnak rolam, tudjak hogy ki vagyok. Nem szexeltunk meg, de mar petting es oral volt. Nemtudom eldonteni hogy komolyra akarja e velem forditani ezt a dolgot vagy csak, addig vagyok jo mig nibcs neki mas. 3 hosszutavu kapcsolata volt, elottem 9 honapig nem volt senkije. Mindig mondja hogy imad es hogy szep vagyok, de az hogy nem mutatkozik velem emberek kozt kikeszit.Ma es jon le ertem es megyunk kocsikazni vagy setalni... nagyon szex fuggo, allandoan arrol beszel... ami nemlenne baj alap helyzetben de egy friss kapcsolat elejen nekem sok...en nagyon kedvelem ot, es szeretnem komolyra forditani...de igy nemtudom mennyi ertelme van. L/20 F/24
2017. aug. 27. 14:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%
Mutass képet magadról hogy tudjak válaszolni.
2017. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Te beszélgettél vele 2 hónapig. Nem sikerült megtudni, mik a céljai a párkapcsolattal, egyáltalán mik a céljai az életben? Mi honnan tudjuk? Ha szinte semmi más témája nincs a szexen kívül, akkor valószínű, hogy a kapcsolatban is ez legfontosabb számára.
2017. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoval 1 hete vagytok egyutt. Nem voltatok meg semerre, de leszoptad mar es panaszkodsz, hogy utana nem is akar semerre menni, hanem inkabb a szopast / szexet valasztja.
2017. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
Lehet nem szopsz jól. Vagy dagadt vagy.
2017. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha te komolyan akarod ezt a kapcsolatot akkor miért nem beszélsz vele komolyan?
2017. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

20 évesen kisjányom, annyi eszed van, mint egy egy levágott fejű csirkének :D

Gratulálok :D

2017. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Jagszinál a pont.

Ennyi.

2017. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Márpedig e levágott fejű csirkék jók.
2017. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek alapján jó eséllyel, valóban csak szexre kellesz neki.
2017. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy nem az eszedért szeret :D
2017. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!