Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha többször elgondolkodtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többször elgondolkodtam a szakításon, akkor az egy jel, hogy nem kéne folytatni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, én 27, párom 34. A hét nagy részében feszült vagyok, főleg miatta. Olyan, mintha lenne egy gyerekem. Kelteni kell reggelente, mert különben elalszik. Éjjel netezik 2-3-ig, közben a sörök csúsznak le. Nem segít otthon, folyamatosan noszogatni kell mindenért, hogy induljunk már el, hogy keljen már fel. Napi 7-8 órát dolgozik, közben folyamatosab fáradt, valamije folyamatosan fáj, mindig más,állítása szerint. Én két helyen dolgozom, edzésekre megyek, van,hogy este 10re végzek a főzéssel,mellette levelezőn egyetemre járok. Ő építőiparban dolgozik, amúgy van diplomája, más szakképzettsége is, de neki ez a hely jó..

Ha együtt vagyunk otthon, akkor nem töltünk minőségi időt, nem társasozunk,nem beszélgetünk, csak nézi a.tv-t, és netezik. Szexben ugyanez van... alig vagyunk együtt, szinte könyörögni kell neki, hogy legyen valami. Mindig én kezdeményezek, spontán szex sosincs, mindig kifogásokat talál. (Nem vagyok csúnya, kövér s büdös se, mielőtt ezzel jönnétek).

Szóval én szoktam neki mondani, hogy kicsit emberelje neg magát, segítsen,legyen határozott, de egyszerűen ő azt hiszi, hogy én hisztizek, hogy azért vagyok ilyen,mert meg fog jönni,stb. Szerinte nincs probléma, s ne akarjam megváltoztatni.

Egyszer szakítottam, nehéz volt, mert szeretem nagyon, akkor is mindenki, szüleim ellenem voltak, hogy miért teszek ilyet. Nem ért meg senki, s ilyenkor elgondolkozom, hogy lehet csak én reagálom túl, minden rendes nő kinyalja a párja seggét, a szex nem is fontos,mit rinyálok. Szerintetek?


2017. aug. 27. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem jól gondolod. Valami változás kell mert így felesleges tovább együtt lenni. Vigyetek bele valami extrémet a szexbe, ha mindketten vevők vagytok rá, de előtte azért ülj le vele megbeszélni, hogy egyre inkább a szakítás felé haladsz. 7 év után azért tudni kellene kommunikálni.
2017. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, hogy legyen valakid, nem érdemes fenntartani olyan kapcsolatot, amiben nem érzed jól magad.

34 évesen mindig van valami baja?

Mi lesz vele 50 évesen?

Nehéz ötletet adni, mert ha nem lesz, hiányozni fog, de kutyaharapást szőrével, vagy élvezd utána a szabadságot, vagy keress másvalakit.

Valószínű belekényelmesedett a kapcsolatba, ez neki így jó.

2017. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress mast, aki megbecsul es nem egy masodik anyukanak hasznal, akit neha megdughat. Bocsanat a csunya szohasznalatert.
2017. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minnél előbb lépj ki ebből a kapcsolatból,mert ez a férfi (ha lehet annak nevezni) nem tisztel,nem szeret és már nem is vonzódik hozzád. Egyszerűen nem tart nőnek,max egy cselédnek. Hagyd ott,ha boldog akarsz lenni. 27 évesen még semmiről sem vagy lekésve,ha most cselekedsz.
2017. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet egy gépfüggő, kockakukac, anyucipicifia mellett.


A pronyó akkor is pronyó marad, ha megdobják egy diplomával, no.


Naná, hogy fáradt, ha elcseszi az energiáját a gép előtt, aludni meg nem alszik eleget. Ismerem a hatást nagyon jól...

2017. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Próbáltál már Vele beszélni erről?

Egyáltalán szereted még?

Leirnad mik a pozitív tulajsonsagai?

Mit takar az pontosan hogy könyörögni kell a szeretkezesert? A gépet nyomni nem fáradt?

Közös programok vannak, amiben jól érzitek magatokat?

Szoktatok nevetni?

Közös terveitek vannak?

Szerintem ezek nagyon fontos kérdések. Először ezeket kellene tisztába tenni.

Ezért nem írom azt, hogy hagyd el.

2017. aug. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!