Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tökéletes volt barátnő árnyéká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes volt barátnő árnyékában?

Figyelt kérdés

A pàrom és az exe úgymond jó viszonyban vàltak el. Néha beszélnek, illetve ritkàbban talàlkoznak (szülinapi bulikon, közös baràtok által, és hasonlók, tehàt nem nélkülem vagy kettesben).

Az a làny egyszerűen szerencsésnek született. Nemcsak hogy gyönyörű (valódi modellalkat, babaarc, dús igazi tűzvörös haj, tehát kitűnik a tömegből) de nagyon tud bànni az emberekkel is természetéből adódóan. Extrovertàlt személyisèg, pörgős, tàrsaságlelke. Nemrég jött haza egy külföldi körutazásról, ahol részt vett egy rendezvényen, és jobban felkeltette a közönség figyelmét, mint maguk az előadók, boldogan mesélte, hogy a szervezők ott helyben munkàt ajánlottak neki műsorvezetőként, csak nem fogadta el, mivel nem akar hosszan tàvol lenni a baràtjàtól.

A párom ezt csak érdekességként mesèlte el, ritkàn beszél róla, én meg csak felületesen ismerem (köszönünk, ha látjuk egymást).

A làny a hobbijàval is keres, tehetősek a szülei, párja (ill annak családja is) mindig teli van tervekkel, rengeteget utazik, sok mindennel foglalkozik, sok felé képzi magàt, egyetemen tanul kedvtelésből.

Megjegyeztem a pàromnak, hogyha nekem ennyi szabadidőm, energiàm lenne, elmennék dolgozni, és költenék magamra, kihasznàlnàm, hogy nem a megélhetésre keresek. Erre a párom mondta, hogy làtom, mennyire máshogy gondolkozunk, ezért alakult màshogy az életünk is. Ő úgyis költhet magára, hogy nem dolgozik, minek menjen akkor valami unalmas diákmunkára, ha azt az időt eltöltheti tartalmasan is? Ha majd én is elég energiàt fektetek a jövőmbe, megtérül, és akkor majd eldönthetem, szeretnék-e tovàbbra is minden szabadidőmben csak dolgozni, hogy többet költhessek, vagy èn is egy jobb, izgalmasabb életcélt vàlasztok.

Na, már ha valaha is megtérül (ezt most én teszem hozzà már).


Néha bánt, hogy bàr egyidősek vagyunk, az ő energiàja valahogy sokkal koràbban megtérült, csak mert jobb személyisèg, ès jobb döntéseket hozott az adott helyzetekben.


Egyszerűen az árnyékának érzem magam, és mivel ex, kétszer annyira


2017. aug. 27. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
De valamiért mégis ex.
2017. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jött le. Csatlakozom az előzőhöz.
2017. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ex, szóval annyira nem lehet jó :D
2017. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, néhàny évvel ezelőtt szakítottak, mert ràjöttek, hogy nem egymàst keresik. Nem csinàlt semmi rosszat, vagy ilyesmi
2017. aug. 27. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, valoban jobban gondolkodik a baratno es a parod, jele leg nem vagy azon a tudatszinten, mint ők.. a jo hir az. hogy tehetsz ellene, kepezheted magad...


a diakmunkas dologra celzok...

2017. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
85%
Igazából ennek az 50%át te gyártod magadnak. Ilyen negatívan és irigyem nem szabad semmihez sem hozzáállni, mert mindig lesznek gazdagabb, szebb, okosabb, népszerűbb emberek. A saját boldogságod építsd.
2017. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Nézd kérlek... bizonyos típusú emberekhez tényleg csak bizonyos típusú emberek illenek.

Sokszor elképzeljük, hogy milyen lenne a Tökéletes Nő, vagy a Tökéletes Férfi. És ilyenkor jönnek a szuperlatívuszok: a leg-ilyenebb, a leg-olyanabb... Épp csak abba nem gondol bele senki, hogy neki milyen lenne az élete egy ilyen "tökély" mellett?

Mert hát ő nem épp tökéletes.

Megmondom: egy ilyennel együtt lenni maga a folyamatos kisebbrendűségi komplexus.

Ammeg köll a kutyának.


Szóval nem kell itten irigykedni. Tényleg nem véletlenül lett a "csudalányból" ex, belőled meg pár.

2017. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az a làny egyszerűen szerencsésnek született."

Szerencsés helyzetbe inkább, nem?

2017. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Te is tudsz futni napi 8-10 km-t,hmodell alkat legyel?

Tudsz olvasni,h tudj mirol beszelni?

A hajadat te is tudod mosni ,festeni ,h jol alljon?


Utazas: ha komoly vegzettseged van ,tobb nyelvtudassal ( tanulni kell erte) ,akkor tAlpraesettseggel te is jo munkat talalhatsz magadnak.


A kiscsaj nagyon is sokat tett azert,h idaig jusson.



A baratod miatt meg ne aggodj: most teged szeret.


Nem arnyek vagy,hanem az ex egy kihivas neked,h te jobb legyel nala a sajat szemedben.

N

2017. aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!