Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam páromat, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam páromat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ez az egész egy nagyon bonyolult story, de megpróbálom röviden leírni... kb. fél éve kezdődött el ez a hatalmas hullámvölgy a 2,5 éve tartó kapcsolatomban. Nagyon megromolott a kapcsolatunk, mégsem tudjuk elengedni egymást, hol szakítunk, hol találkozunk... ez egy ilyen se veled, se nélküled időszak azóta. Idő közben megismertem egy másik férfit, akit a további leírás egyszerűségéért nevezzünk most Z-nek. Elkezdtünk beszélgetni, és egyre közeleibb lett a kapcsolatunk. Erről párom végig tudott, mindent elmondtam neki. Júniusban végleg véget akartam vetni a 2,5 éves kapcsolatomnak, de ekkor sajnos kényszerből vele maradtam (ezt a részét sajnos nem részletezhetem). Eltelt 2 hónap, és ismét a szakadék szélére került a kapcsolatunk. Én sem tudom már, hogy akkor most együtt vagyunk-e vagy sem, találkozgatunk, de inkább baráti beszélgetések folynak és olykor 1-1 megszokásból eredő szájrapuszi. Közben folyamatosan tartottam a kapcsolatot Z-vel, akivel ezidő alatt mégközelebb kerültünk egymáshoz (párom ekkor is tudott mindenről) És megtörtént, aminek talán mégsem kellett volna megtörténnie. Lefeküdtem vele. És ezáltal ráeszméltem, hogy az életem a párom nélkül értelmetlen.


A kérdésem az lenne, hogy mondjam-e el "páromnak", hogy mi történt? Ezzel a titokkal és bűntudattal nem tudok együtt élni... illetve hogy hogyan mondjam el neki? És mit tegyek ha 1. megbocsájt vagy 2. nem bocsájt meg?


Utálkozó és lek*rvázós hozzászólásokat mellőzzük kérlek, már annak érzem magam és felemészt ez a dolog.


2017. aug. 29. 22:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Annyit esetleg még hozzáfűznék, hogy Z nagyon vonzó férfi, teljesen belémszeretett, viszont fizikai vonzalmon kívűl és semmit sem érzek iránta.
2017. aug. 29. 22:36
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyiszer kisiklott már ez a kapcsolat, szerintem nem kellene erőltetni. Nyilván nem véletlen, hogy összejöttél Z-vel, és az sem, hogy a barátod engedte, hogy találkozgassatok.
2017. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hala az ilyen noknek van kivel le fekudni egyket ferfinak
2017. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ne mond meg! Maradjon a kis titkod,mi váltotta ki belőled ezt az érzést,remélhetőleg a párod is úgy gondolja,hogy te vagy élete értelme.

Azért halkan megjegyzem,7 évig voltam ilyen se veled-se nélküled kapcsolatban.Akkor is tudtam,hogy ez nem normális dolog,de így utólag még inkább azt gondolom,tök felesleges volt újra és újra kibékülni.Csak az ígérgetés ment és semmi nem változott,/max 1 hónapra/ felesleges időpocsékolás volt.

2017. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
lehet h nem élted még ki magad. De hálistennek van ilyenből jópár, akit meg tudunk fektetni. :)
2017. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én "őszinteség" párti vagyok, leginkább azért, mert ez új alapokra helyezheti a kapcsolatotokat.


Az sokszor súlyosabb tud lenni, ha hosszú kapcsolat után derül ki, hogy az egész hazugságra épült.

Továbbá most meg tudjátok beszélni az összes gondot amit eddig nem tudtatok megoldani, mert a megcsalásnak oka volt. (ha tudatában vagy, ha nem).


Szóval szerintem jobb tiszta lappal indulni, ha már megvilágosodtál.

2017. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen 9 hónap se veled se nélküled. 36x sikerült szakítani 35x kibékültünk.

Neki volt valakije, és nem akarta elhagyni, pedig a srác elég régóta csalta.

Aztán véget vetett neki, és nagyon csúnyán összevesztünk utoljára.

2 évvel később írt nekem, hogy mennyire sokat gondol rám.

Pont nem voltam rá kíváncsi.

Egy dolog fájt nagyon nekem, hogy öcsémmel életem utolsó beszélgetése arról a nőről szólt. 2 nappal később meghalt.

De nem haragszom rá, mert sokat tanultam magamról, és megpróbáltam mindenkivel kibékülni, akit valaha is megbántottam.


Én hiszek benne, hogy mindenkit okkal kapunk mindenkit az életbe.


Az előző barátnőmnek volt gyereke, őt neveltem 3 évig. Előtte akartam gyereket, azóta rájöttem, hogy milyen jó, hogy nincs. Nem az én világom. Szeretem őket, de hosszú távon néha magamat is nehezen viselem, nemhogy egy gyereket.

Ha az ember képes tanulni, és meglátni a hibáit tanulhat belőle.

A megcsalást g*ci dolognak tartom, de nyilván nem vagyok a te cipődben.

Ha úgy érzed értelme van megmenteni, akkor tedd.

Viszont soha ne mond el neki, mert attól nagyon kicsinek fogja magát érezni az ember, és nagyon szarul esik. Ha nem megy, inkább hagyjd ott, de ne mond el neki.

2017. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én tudni akarnám.
2017. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Felesleges elmondani a párodnak. Mit kezdene vele, csak még rosszabb lenne utána. Szerintem önts tiszta vizet a pohárba és lépj le. Kezdj új életet, új emberekkel. Ja, és növessz gerincet! A karma szemét dolog tud lenni.
2017. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, akár elmondod neki, akár nem, szakíts vele, mert ennek a kapcsolatnak így, nincs értelme.
2017. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!