Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a nálam szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a nálam szebb nők mellett undorítónak, csúnyának érzem magamat?

Figyelt kérdés

Ha ránézek egy nagyon dekoratív, nagy cicis nőre, egyből az jut eszembe, hogy én egy semmi vagyok hozzá képest, és a párom is biztos szebbnek látja őt mint engem.

Ilyenkor úgy érzem, hogy ki kéne szállnom a képből és hagyni, hogy egy hozzá méltó lányt találjon.


Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

El kéne hagynom a páromat emiatt?

Hogyan kezelhetném ezt az érzést?


2017. aug. 30. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Ehhez csúnyán mondva, úgy kell állni, hogy kinövöd. Totál ilyen vagyok mint te.

És vicc nélkül, úgy mondom, hogy mellettem biztos kva szarul éreznéd magad, mert én is jó nő vagyok. Homokóra alak, nagy cici, kerek fenék, tökéletes bőr, nőies vonások, szép arc, stb.


De a gyerekkori traumák, és rossz neveltetés miatt nem tudom elhinni magamról. Pedig olyan hapsim van, h fhúú "megnyalod utána a 10 ujjad".


Minden napra van valaki, aki össze akar velem jönni, stb.


Kell neked is egy férfi, aki mellett elhiheted, vagy legalább megpróbálhatod, hogy gyönyörű vagy!


23N

2017. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Szakembert kell felkeresned.

Elárulom, millió jobb pasi van, mint a párod. Akkor most ő is ezért lépjen le?

2017. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress egy pszichológust, aki megtanítja neked, hogyan kell másként látni a tested, önmagad. Egyebként is, a külső nem minden. Szóval gondolom nálad komolyabb gondok is vannak, nem csak az hogy nem tartod magad szépnek.

Valamint beszélgess erről a pároddal. Talán neki is sikerül elhitetnie veled, hogy számára te vagy a leggyönyörűbb nő kerek e Földön.

A szépség relatív. Csak nézőpont kérdése, hidd el. Szèp vagy!

2017. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy lesz...rod őket...egyszerűen tanítsd meg az agyadnak, hogy ne vegye ezeket az "impulzusokat"...lehetséges.
2017. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudatosan ki kell zárnod ezeket a gondolatokat.

A párod azért veled van, mert neki te tetszel, te kellesz, nem a legnagyobb cicijű nő. A szépség nagyon relatív. Neked semmi önbizalmad, mindenkit szépnek látsz magadhoz képest. A párod szeret téged, ő azt látja, hogy ez meg az a lány sehol nincs hozzád képest, vagy meg sem látja őket, mert ott vagy előtte te is, a szerelme.

Mindenkinél van szebb is, jobb is, háziasabb is, de az embernek akkor is a szerelme kell.

2017. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!