Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális a párkapcsolatban? Fogadjam-e el vagy sem?

Figyelt kérdés

Van párom, nekem motorom. Ritkán tudtunk találkozni, az utóbbi időben sűrűbben, pont azért mert motorral bármikor nála vagyok, ha kell.


Néha-néha nála előfordul, hogy ezért meg azért messzebb kell menni, és akkor mindig mondom neki, hogy nem probléma, a motornak teli a tankja. Ahol Ő él a városban mindig teletankolok.


Ugyanakkor tudja, hogy nem vet fel a pénz sem, és néha inkább nem veszek gyógyszer magamnak, de benzinre legyen.


Mikor múltkor elmentem neki ezért-azért, akkor konkrétan 10-est akart adni benzinre. Erre én rávágtam, hogy felejtse el, a motorba mindig lesz benzin, nem a pár ezer forint fog csődbe vinni, madximum nem veszem meg a Milkát magamnak minden héten. Addig vitatkoztunk, amíg végül elfogadtam a 10-est, bár nem szívesen.


A kérdés adott... Mennyire normális dolog az, hogy mivel ő tehetősebb, kifizette a benzint és még többet is?


2017. aug. 30. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Valójában az nem normális hozzáállás, hogy olyan kijelentéseket teszel, hogy "a motorban mindig lesz benzin", mintha varázslattal menne bele. Ő is tudja, hogy az pénzbe kerül, de ezzel kicsit olyan mintha hülyének néznéd.

Ha odaadta akkor köszönd meg szépen és fogadd el. Inkább jól kellene érezned magad, hogy olyan párod van aki teljesen magától gondol ilyenekre és nem veszi természetesnek, hogy a motorban mindig van benzin.

2017. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
B**zdki, azért a létfontosságú gyógyszert vedd már meg magadnak banyek... ő is meg tudja érteni hogy egyszer-egyszer nem tudsz lemenni... Amúgy meg busz, vonat a csajszinak? Ő nem megy hozzád soha?
2017. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit adnak fogadd el. Szerintem tök normális töle hogy néhányszor kifezeti a benzinköltségedet. De miért nem megy ő hozzád? Fele/fele?
2017. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nem ismeretlenek vagy távoli ismerősök vagytok, ahol a protokoll, a látszat és a presztízs dominál. Ha valóban jól jön az a pénz, a párodnak meg nem hiányzik és szívesen adja, akkor fogadd el, köszönd meg és örülj neki. Szerintem legalábbis nem érdemes a büszkeség kedvéért szenvedni, ha van segítség.
2017. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ezzel semmi gond.


Nekem hetvegen egy lany fizette a repülöjegyet es a szallast egy 5 csillagos hotelben. Amikor ki akartam fizetni a reszemet, mondta, hogy hiszen en rendeztem az etkezeseket (amik összesen nem tettek ki egyetlen ejszaka arat).


MAr nem abban a vilagban elünk, ahol egy nö nem keresi meg a maga penzet es ezert ferfikent termeszetes, hogy mindent mi allunk. Eleg, ha megmaradnak a galans gesztusok, a lovagias magatartas es a tisztelet. Szeretem, amikor egy nö ezt nem az öra költött összegben meri.

2017. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem létfontosságú gyógyszer az allergiára, sajnálom rá a pénzt... ennyi.
2017. aug. 30. 14:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon is kedves tőle, hogy ezt tette. Nagyon sokan örülnének egy ilyen embernek.
2017. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
aha titeket nem zavar, hogy ő a tehetősebb, ő meg nem sajnálja, akkor miért ne adná oda. Nekem az lenne a furcsa, ha különböző anyagi helyzetű emberek úgy lennénk együtt, hogy fukarkodnának egymás elől.
2017. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves a barátnőd, inkább örülj neki. Ha nagyon zavar, akkor esetleg tisztázd vele, hogy állsz anyagilag, ennyi a bevételed, annyi a kiadásod, amannyi maradt belőle, tehát nincs szükséged arra a pénzre. Vagy akkor egy milkával dobjon meg, ne egy tízezressel :)

31/f

2017. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális. Gondolj arra, hogy ha együtt éltek majd, (lehet) közös lesz minden. Addig is, te segítesz neki, ő segít neked, ez teljesen oké így.
2017. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!