Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem az az önzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem az az önzés, hogy elvárjuk egymástól hogy nem feküdhet le mással a párunk?

Figyelt kérdés

Van párom, nagyon szeretem, és vele kivánom leélni az életemet és tőle akarok gyereket és mindent mit lehet megosztani. De őszintén szólva mem tudom legyőzni azt az érzést, hogy sok szexelni vágyó nő van az utcán és mindig összeszorul a szívem ha arra gondolok, hogy mennyi izgalmas élményt hagyok ki. Ha filmet nézek és szexet látok benne, ha ismerősim mesélnek csajokról vagy bármikor amikor szóba jön a szex téma engem rossz érzés fog el, mert nekem a barátnőm az első akivel lefeküdtem és elmúltam 26 és még kíváncsi vagyok. Igazából a párom valamelyest valóban nem tud nekem mindent megadni, de alapból amúgyis a nők rajongója vagyok és a barátnőmé is.

Tényleg az a normális, ha úgymond megtiltják a párok egymásnak a szexualitás szabadságát? Én már felvetettem neki, hogy ha igényt érez, hogy valamit kipróbáljon amit velem nem tud, akkor támogatom, mert nem akarom hogy rossz legyen az neki, hogy valamiben nem lehet része.

Nem kívánok más lánnyal romantikus kapcsolatba kerülni, csak a szexre vagyok kíváncsi. Ez tényleg önzés lenne ha kiélném kíváncsiságom?



2017. aug. 30. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne önzés, amennyiben megbeszéled vele. Ha suttyomban csinálod, akkor az "egyoldalú szerződésmódosítás"...na az az önzés.

Ui: hacsak a szex érdekel, megspórolok neked egy kört, mert nekem többel is volt dolgom. Mindegyik meleg és szorít.

31/f

2017. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Élethelyzeti sajátosság. Szerintem éld ki a vágyaidat.
2017. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Amennyiben közös megegyezés alapján, másik tudtával történik, tehát megbeszélitek, hogy nyílt kapcsolat, akkor nem az. Mások vagyunk, van aki monogám kapcsolatban érzi jól magát, van aki meg poligámban. Én semmi rosszat vagy önzőséget nem látok benne, amíg nem a háta mögött, a tudta nélkül csinálod. És ezt monogámként mondom.
2017. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem önzés, ez lenne egy kapcsolat lényege. Te el tudnád viselni ha a barátnőd melletted mással is szexelne?

Na meg gondolj bele. Vele x ideje együtt vagytok, a szexben (is) elkezdtetek összecsiszolódni. Mi jó, mi nem a másiknak. Egy random emberrel összefekszel, nem biztos, sőt nagyon kicsi az esélye hogy elsőre jó legyen. Sem fizikailag, sem lelkileg mert nem szereted. Ott a barátnőd, szereted (bár nem úgy néz ki), és még a leg-egymásrahangoltabb embereknek sem tökéletes elsőre. A barátnőd pedig lehet szakítana veled, ha a háta mögött csinálnád, ha nem.

Megéri neked? Biztosan. Akkor ne húzd a barátnőd agyát, szakíts fele és kedvedre szexelhetsz :)

2017. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mindegyik meleg és szorít."


Úgy örülök, hogy ezt egy férfi mondja. Mostanában van pár ilyen "tökéletes a kapcsolatom, de nem dugtam elég punciba" kérdés, amit nem értek. Ha szar a kapcsolat, azt mondom, érthető, hogy más kell, de szereti, családot tervez...

2017. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-s, szeretem a barátnőmet. Nem hazudni jöttem ide.

Többiek bátorítóak de az 1-es válasza is elgoldolkodtató. Lehet az a baj, hogy mivel nem voltam más nőkkel, ezért abban a hitben vagyok, hogy valamiről lemaradtam. Másik baj, hogy nagyvalószínűséggel nem menne bele a nyitott kapcsolatba, mert már célozgattam neki a témával és már jelentette ki, hogy ki akar sajátítani.

2017. aug. 30. 18:09
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

"sok szexelni vágyó nő van az utcán"

És gondold el, mind rád vágyik 😂

Elárulom, kevés olyan nő van, aki barkivel/bármikor, és még köztük is sokaknál kizáró ok lenne, hogy partnered van. A nők zöme kapcsolatra vágyik. és nekik is ugyanolyan puncijuk van, és még csak nem is szeretnek téged. De te tudod...

2017. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki minden nőnek oda akarja adni magát, az a legönzőbb. Mert valójában egynek sem adja oda magát igazán.
2017. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Nem a meleg es szorit a lenyeg, hanem a hoditas a vadaszat erzese.

S igen, a nok ezt nem ertik. Mivel ha szexet akar akarmikor talalhat szexet. Ezzel szemben ha egy ferfi szexet akar, akkor jon a masik valaszolonak az igazsaga a nok nagy resze kapcsolatot akar mivel szexet talalhat igy a ferfi dolga sokkal nehezebb. S ha belegondolunk a vilag mukodese a nok altal elvart mintahoz igazodik.


Kerdezo, en is azt gondolom legyel oszinte. S ha megfogadod a tanacsom akkor szakitasz, s elkezdessz gozerovel csajozni. S abba jo lenni. Amihez sok ido kell!! De minel tobbet gyakorolsz annal egyszerubb lesz.

Nem mindenki mukodik ugy mint en de leirom a peldamat. Elso kapcsolatom 4 evig tartott. Nagyjabol minden stimmelt. Alig volt veszekedes, de ugy ereztem nem o a nagy o.

Masodik kapcsolat szinte tokeletes, 5 evig voltunk egyutt, osszesen 3-4 veszekedes de az is inkabb mosolyszunet s par napi nem talalkozas volt. Szinte tokeletes no.

Harmadik kapcsolatom 3 ev, igaz pocsek volt de 30-hoz kozel mar ugy voltam vele, ideje komolyodni dolgozni a problemakon, stb

Az elso egy evben az osszekapcsolatba ugy mentem bele, hogy o lesz akivel le fogom elni az eletemet. Annyira tokeletes minden. S egy ido utan mindig ugyanaz volt. Az eszemnek lehet parancsolni, de farkamnak nem. Ha meglat az utcanket szep formas mellett, beinditja a fantaziat.

S persze megeroszakoltam magam s tettem, minden ok. De nem igy volt, a kapcsolataimban a szexualis elet haldoklott, vagy megszunt. S van ugy ertelme egyutt maradni, ha szexualisan mast kivansz mint a parod? Szerintem ez nem fair.

Egyedul vagyok, de semmivel sem vagyok boldogtalanabb mint a hosszu evek amikor parkapcsolatban voltam!! Flortolok, bulizgatok, szocializalodok,csajozok, szabad vagyok mint egy madar. Most 40 evet tuzetm ki hogy akkor mar jo lenne normalis kapcsolat s gyerek is talan.

2017. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

"Ha meglat az utcanket szep formas mellett, beinditja a fantaziat. "


A primitív ösztönlényekét mindenképpen. Ne állítsd be magad normának, mert nem te vagy az. A te devianciád még mindig kisebb mértékben van jelen, mint a hűséges és ragaszkodó férfiak. Bár az ilyenek már úgyis foglaltak...

2017. aug. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!