Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdeztem hogy összeillünk-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem hogy összeillünk-e vagy sem, ilyen eserben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatba élek egy pasival. Párszor találkoztunk hosszabb órákra és egyszer volt szex is ami nagyon jó volt. 2x csináltuk és a másodikra tudott elélveztetni, ami olyan volt mintha folyt volna belőlem valami és akkor nagyon nedves is voltam ott lent, mielőtt ez bekövetkezett volna előtte már teljesen tudat alatti állapotba kerültem, csak annyira emlékszem hogy mikor megtörtént akkor megnézte. Szex után megnéztem, a hátáról pár helyen leszedtem a bőrt mielőtt megtörtént volna az a kifolyás. Nem volt szándékos, mondta hogy nem baj.

A lényeg az, hogy megkérdeztem tőle: szerinted összeillünk?

A válasz ez volt: ezt még nem tudjatjuk, nem voltunk annyit együtt és kérdéses az is hogy eltudlak-e élveztetni. Az én részemről nincs gond. Jelenleg erre nincs jó válasz. Ez bonyolult.

Először mikor mondtam hogy ez orgazmus volt szerintem, arra mondta lehet de nem tudjuk biztosan.


Szerintetek ilyenkor mi a teendőm?



2017. aug. 31. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
wtf
2017. aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Még csak nem is értem, mit akarsz pontosan.

Miért az első szexuális együttlét alapján akarod megítélni, hogy összeilletek-e?

És miaz, hogy mi a teendőd? Folytassátok az ismerkedést, találkozgatást meg szexelést, aztán majd kialakul.

2017. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok egy kőkemény spriccelős orgazmusról megállapítani hogy orgazmus volt e? Javaslom googlizz rá squirting címszóval. Nekem az álmom egy ilyen csaj. Ismerkedjetek még és kész, egy két aktusból még nem tudja az ember hogy hosszú távon működne e egy kapcsolat.
2017. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Először mikor mondtam hogy ez orgazmus volt szerintem, arra mondta lehet de nem tudjuk biztosan"

Ez most komoly? Ha ő nem is, de te csak tudod 😉 Mennyire vagytok fiatalok?

Az meg, hogy összeilletek-e... Hát a szex jól ment, szóval abban mindenképp, a többi meg majd kiderül hosszabb távon.

2017. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Majd kiderül? Pasik hogy szokták ezt tudomásra hozni a nőkkel hogy összeillünk és tartós is lesz?

A szex jó volt valóban, de furcsáltam mikor mondta hogy nem lehet még választ adni arra hogy összeillünk e vagy sem. Nyílván nem egy szexből fog kiderülni, tudom. De ő is írta hogy örülök hogy jól érezted magad és neki is jó volt, akkor ezek után miért kérdéses nála minden?

2017. aug. 31. 08:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Ennyiből kérlek mi is csak annyit tudunk, hogy szexuálisan összeilletek.


De nekem úgy tűnik, hogy húzódozik. Lehet, hogy veled kapcsolatban eredetileg csak szexre gondolt és nem többre? Vagy csak egyszerűen egy kicsit megijedt egy fékevesztett, karmoló nősténytől? Passz...

Mindegy!

Pár nap, vagy egy-két hét és úgyis megtudod, felesleges ezen kattogni.

Addig is élvezzétek a szexet és egymát!

2017. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Leforditom: meg parszor mindenkepp meg akarlak dugni, aztan ha nyeled mint kacsa a nokedlit, akkor talan meg parszor hajlando is leszek megdugni teged. De csak ha visitva elvezel! Anelkul artasz a ferfiassagomnak. Ha meg meguntam, akkor ne sivakolj, hiszen en megmondtam, hogy ez nagyon bonyi.
2017. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vicces :) Ha egyikőtök se tudja milyen egy orgazmus,összeilletek ...
2017. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te nem tudod milyen egy orgazmus? Mi az, hogy szerinted az volt? Vagy az volt, vagy nem, olyan nincs, hogy lehet...Na és hogy a faszi sem tudja megállapítani...hihetetlen. Na mindegy, egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt írta hogy valószínűleg néhány alkalomra kellesz neki. Nekem olyan mellébeszélésnek hatott az, amit mondott. Nem terveznék vele hosszú távra.
2017. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát néhányszor még fel akar próbálni, ja. Aztán ha rád unt, majd bedobja a nem illünk össze kártyát. Ilyen fiatalon kár ezt megtapasztalni, tiniként mással kellene még foglalkoznod. Sajnálom. :/
2017. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!