Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a dolgot? Ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgot? Ebben az esetben lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Volt egy ismerőse a páromnak (lány) múlt héten elmentünk vele moziba. Igazából nem olyan nagy barátok csak ismerősök...

Barátomnak nagyon szimpi volt a csaj ezért kitalálta , hogy hétvégére menjünk le a csajjal a nyaralójukba.

Le is mentünk.

Elmondása szerint nem a csaj tetszik neki, hanem magába az, hogy úgymond szeret velünk lenni. Mivel eddig az összes barátnőmmel összeveszett és senki nem volt velünk hajlandó eljönni pl. moziba es ez az egy meg mindig szívesen eljön. Mert neki a mániája, hogy társaságba legyünk mert ketten unalmas.....

Pedig akkor is teljesen jól érezte magát mindig.

Na most azóta nekem gyomorgörcsöm van. Nem szimpi a csaj nem is beszélek vele. Szerintem így a pár nap alatt ha 2 mondatot váltottunk egymással.

Ideges vagyok mikor ő is ott van. Nem tudom magam jól érezni. Feszült vagyok.

Mondtam is a barátomnak hogy nem akarok ennyi közös programot.

Erre még fokozta a dolgot. Nagyon ritkán szexelünk. Általában csak ha vmi ott alvósra megyünk. Mondtam neki, hogy semmit nem lehet csinálni mert ha mindenhol ott lesz... válasza és előtte miért nem merem? (Mármint egy szobába....) na ezen megint kiakadtam. Meg hozzátette, hogy csak persze akkor HA A CSAJT NEM ZAVARJA szóval lesz@rja hogy én mit akarok.

Meg akkor ezeket a dolgait sem értem.

Pl. Nekem mindig szól hogy minek csinálom meg a körmeimet miért nem hagyom simán, minek járok fodrászhoz, minek veszek ruhát.... Nekem mondja párom, hogy a csajnak kell csináltatni körmöt, meg a haját be kell festeni, meg nincs olyan nadrágja akkor majd vesz neki.. én meg mi van??? Ez komoly?!

A következő strandoltunk, mondja hogy teljesen uolyan az alakunk.. csak neki vagy 1000szer elmondta, hogy tök jó alakja van nekem meg mindig beszól, hogy milyen husis vagyok.

Szóvá is tettem ezeket a csaj előtt is, hogy nem értem neki ez mire jó..

Egyszerűen nem bírom, kiakaszt a tudat, hogy bármi tervünk lenne pl. wellnes vagy színház őt is el akarná hívni és amilyen a csaj nem mondaná, hogy menjetek inkább ketten.

Tegnap is feljött a színház téma, hogy akkor vegyünk e bérletet barátom első kérdése, hogy szereted mert akkor mehetnénk hárman.


Tényleg túlreagálom a dolgot? Mert barátom szerint igen. Szerintem meg nem. Jó legyünk jóba, de hogy tényleg hívni kell mindenhova mert nehogy megsértődjön.

Mit tegyek? Elvileg a csaj ha minden igaz elmegy külföldre 1 hónap múlva. De én ettől a pár naptól is kikeszültem.

Elég butuska a csaj meg mindig majmol engem arra gondoltam , hogy őt kéne lepattintani így.


Szerintetek?

22L


2017. aug. 31. 10:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan akadtál ki. Konkrétan két csajjal van kapcsolatban. Két csajjal randizik, két csaj tetszik neki.


Meg kell neki mondanod, hogyha ezzel nem áll le, akkor viszlát. Ne nézzen már ennyire hülyének. Egyáltalán nem tisztel téged és az érzéseid.

2017. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem maradnék együtt ezzel a gyerekkel. Majd találok olyat, aki tud engem értékelni, ennél többre becsülném magamat. Ő meg jöjjön össze ezzel a csajjal, elég nyilvánvaló, hogy ezt akarná, csak kényelmes neki, hogy te is ottvagy vele és madárnak néz.

22 évesen tényleg ennyire butus vagy?

22/L

2017. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nehany pasinak valoban varazspenisze lehet, hogy ennyire ostobava kepesek vele sullyeszteni noket.
2017. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem reagalod túl. A pasid egy hármast szeretne. Még egy ilyen program és menesztenem. Illetve így is.
2017. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném a csávód mennyire viselné, ha te ugyanezt csinálnád egy másik sráccal :D én a hepp kedvéért kipróbálnám, aztán úgyis kidobnám ezt a szerencsétlent
2017. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kiadtam volna már az útját barátnőstül mindenestül. Kivel jár? Veled vagy Vele? Döntse már el.
2017. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
5 éve vagyok vele. Egyszerűen én sem tudom hova tenni. Mindig mondja, hogy nem kell neki a csaj barátnőnek, meg, hogy senkire nem cserélne le ezen ne pánikoljak. De , hogy havernak jó és legalább van érdekesség a napjainkban
2017. aug. 31. 10:54
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl! Elképesztő ez a pali...tetszik neki a csaj. Meg egy szobában mikor ott van? Már rég a hármason gondolkodik szerintem. Beszéld meg vele, hogy ez így nem mehet. Unalmas kettesben? Vele akarod összekötni az életed? Mert szerintem ő nem így gondolja akkor...
2017. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hihetetlenül buta vagy, ha ezek után ezzel az emberrel maradsz
2017. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
66%
Akkor meg még az lehet a baj, hogy valóban unalmas már neki veled. Kicsit pörgessétek fel a dolgokat. Vannak barátaitok? Többet kéne társaságban töltenetek, de ez a plusz 1 csaj nagyon gáz akkor is...Lehet valóban veled akar maradni, de valami izgalomra vágyik.
2017. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!