Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

Tavaly, mikor megismertem barátnőmet, egy visszafogott, zárkózott lánynak tűnt barátok nélkül, gondolkodás terén nagyjából mindenben hasonlítottunk, csak nekem voltak(vannak) barátaim, és a köreimben "alfahím" szerepet töltök be.


Tudtam, hogy régen nagyon bulizós volt, de azt hittem kiélte ezt az időszakát, legalábbis a 8 hónap alatt, amíg együtt voltunk semmi utalást nem tett, hogy menne valami ilyen helyre, vagy inni akarna, még kérdezni se kérdezte.

Amíg együtt voltunk, addig "kölcsönösen kisajátítottunk" egymást, a világ közepe voltunk a másiknak, még azt se tűrte meg, hogy más lányokkal beszélgessek. Engem ez cseppet sem zavart, mert ő volt az egyetlen nő, akire szükségem volt, és jól is esett, hogy ennyire féltékeny.


Majd szerzett új barátokat, és 2-3 hét alatt megváltozott a viselkedése egészen addig a szintig, hogy júliusban szakított velem olyan dolgokat hozzámvágva, hogy megfojtom, unalmas papucs vagyok, antiszociális(??) stb, amiért nem néztem jó szemmel, hogy 4-kor tántorog haza részegen, miután elitta az összes pénzét.


Most vissza akar jönni hozzám, és megígérte, hogy időben ér haza és nem lesz részeg, amit ismerve őt be is tart, és ezzel nekem se lenne bajom, de azt nem tudom jó szemmel nézni, hogy a barátnőivel más férfiakkal akar eljárni szórakozni nélkülem, mert én dolgozok (mindketten egyetemisták vagyunk, csak én passzívon), vagy olyanokkal jön, hogy én úgyse érezném jól magam, mert nem szoktam ilyen helyekre járni.


Nemet mondani nem akarok neki, mert szeretem, és korábban maga mondta, hogy a feleségem akar lenni és családot alapítani velem, és én is így érzek.

Ezelőtt kisebb összekapásokon kívül jól megvoltunk, mindig igyekeztem a legjobbat időtöltést keresni, a szexszel sem volt probléma, mert általában úgy helyben hagytam, hogy felkelni nem volt ereje, és semmi olyan nem történt az életében, ami okot adna ilyen jellegű változásra a személyiségében.


Nem tudom mit tegyek, de rosszul esik, hogy más férfiakra is igényt tart az életében, olyanokra, akiket utánam ismert meg. Ha régi barátok lennének egy szavam se lenne, nem zavarna, de így csak az jár a fejemben, hogy mi az, amit ők tudnak megadni neki, és én nem.


24/F 22/L


2017. aug. 31. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még életében utoljára akarta élvezni az életet, amit szerintem vele dnem igazán tud
2017. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik az életmódja, ne folytasd vele!
2017. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt és próbáld meg tolerálni. Ha nem csal meg nem lesz gond. Járj el néha te is a haverokkal, úgy nem fogod azt érezni hogy a barátnőd többmindent enged meg magának.
2017. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem az zavar, hogy más férfiak is vannak ott, nem az, hogy eljár. Én se tartok a saját társaságomban nőket.
2017. aug. 31. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:

"Amíg együtt voltunk, addig "kölcsönösen kisajátítottunk" egymást, a világ közepe voltunk a másiknak, még azt se tűrte meg, hogy más lányokkal beszélgessek. Engem ez cseppet sem zavart, mert ő volt az egyetlen nő, akire szükségem volt, és jól is esett, hogy ennyire féltékeny. "


Itt b-sztátok el, ez egyáltalán nem egészséges dolog. Szerintem felesleges kibékülnötök, hosszútávon nem lesztek együtt boldogok. Féltékenység, bizalmatlanság mellett pedig pláne, undorító ez a "nemlehetellenkezőneműbarátod" hozzáállás.

2017. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon különös. Egyébkén biztos vagy abban, hogy nem csalt meg?

Én arra tippelek, hogy valójában mindig is bulizós volt, csak amikor összejöttetek, a rózsaszín köd elvette az eszét, és csak veled akart lenni, most pedig kezd visszatérni a normál kerékvágásba...

2017. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

"más férfiakkal akar eljárni szórakozni nélkülem, mert én dolgozok (mindketten egyetemisták vagyunk, csak én passzívon), vagy olyanokkal jön, hogy én úgyse érezném jól magam, mert nem szoktam ilyen helyekre járni."


...


"maga mondta, hogy a feleségem akar lenni és családot alapítani velem"


Már bocsánat, de ez a két dolog igen távol áll egymástól, legalábbis az én felfogásom szerint.

Nem véletlen akart téged távol tartani, úgy féktelenebben szórakozhat más férfiakkal, te pedig gonosz aljas módon csak akadályoznád ebben szegénykét. És ráadásul érezd is rosszul magad emiatt!

Szerintem először is neki kell eldöntenie hogy mit akar az élettől, majd aszerint cselekedni, nem más idegeivel és érzelmeivel játszani.

2017. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Láttad a valódi énjét... ha el tudod fogadni ilyennek (és ő is el tudja fogadni magát olyannak, amilyen valójában, a bulizós fullextrovertált partypycsa), akkor sok boldogságot! :)

Viszont ha korlátozzátok magatokat v a másikat, akkor az nem túl egészséges dolog :/

2017. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelek hogy vakon szerelmes volt beléd és most felszàllt a rózsaszín köd .Most már nélküled is jól érzi magát el van .A feleséged akar lenni hát neharagudj sztem ezt csak azért mondhatta de ne legyen igazam hogy kell neki egy biztos pont az életébe ha baj van hozzád tud fordulni a barátok meg lehet hogy amolyan bulizósok arra jók de ha baj van elillannak mellőle .
2017. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A feleséged akar lenni hát neharagudj sztem ezt csak azért mondhatta de ne legyen igazam hogy kell neki egy biztos pont az életébe ha baj van hozzád tud fordulni a barátok meg lehet hogy amolyan bulizósok arra jók de ha baj van elillannak mellőle ."


Volt ilyenhez "szerencsém". Többet nem mennék bele ilyen viszonyba.

Amikor nem volt semmi gáz akkor mindenki más fontosabb volt, féktelen bulikák, barátok, stb.

Amikor baj volt, akkor jó társ voltam neki. De csak akkor.

Hát tudod.... csak a rosszban kellek? Köszi de ebből nem kérek!

Gondold meg te is hogy jó-e neked az az élet amit éltetek az utóbbi időben.

Megváltozik? Meddig? 2 hétig?

2017. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!