Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem ha megcsókol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem ha megcsókol, megfogja a kezemet a barátom, ez baj?

Figyelt kérdés
Nem szeretem idegen, nyilvànos helyen megfogni a barátom kezét,megcsókolnj,megpuszilni,megölelni,megsimogatni. Csak megyek mellette,beszélgetünk közben, de nekem nem tetszik,hogy kézen fogva járjunk màsok előtt, a csók meg túl intim,a szájra puszit sem szeretem. Nem szégyellem a baràtomat,mindenki előtt bátran felvállalom és büszként,nagyon szeretem őt. Otthon bújos vagyok,kimutatom a szeretetemet,nem csak szavakkal,de tettekkel inkàbb. Ennek ellenére a barátom már harmadszorra jegyezte meg,hogy irritáló a viselkedésem,hogy ennyire ellenzem ezt. Az utolsó összetűzésünk a kocsiban volt. Mert a városban megakarta fogni a kezemet, de elhúztam. Szóltam neki,hogy 1# nagyon nem szeretek úgy menni,hogy az egyik kezem nem szabad 2# egyszerűen csak nem akarom,hogy magunkra hívjuk a figyelmet. Én azonnal kiszúrom a párokat,mert mindenki kézen fogva megy, puszi,ölelés. Megértett,de akkor is próbálkozik. Közel jön hozzàm stb. A párokat jobban megnézik szerintem. Én utálom,ha figyelnek. De ha nem néznek akkor sem szeretem ezt... Ez baj? Velem van a gond?
2017. aug. 31. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Csak tudnám, hogy ugyan mit tudnak a mentálisan sérült nők, hogy mindig van valakijük.
2017. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Mi is ilyenek vagyunk a párommal, egy kívülálló meg nem mondaná, hogy együtt élünk évek óta. Szerintem nem tartozik a nagyközönségre, zavar, pedig nyilván nem szégyellem őt. Szerencsére nálunk nincs konfliktus, mert mindketten így gondoljuk.
2017. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Igen, veled van a gond, és vagy nem vallod be, hogy idegenek előtt szégyelled a párodat, vagy pedig valami beteges komplexusokban szenvedsz te magad. Szerinted ki nem szarja le a kézen fogva sétáló párokat? Vagy ha megnéznek akkor mit gondolnak? Elárulom, vagy azt, hogy csinos pár vagytok, vagy azt, hogy gázul néztek ki, tehát pontosan ugyanazt, mintha egyedül sétálgatsz és valaki megnéz, jól nézel ki vs szarul nézel ki :D

Amúgy meg ha ilyen párt látok (mert általában attól még, hogy nem fogják egymás kezét, két hasonló korú de nem tesóknak tűnő ellenkező neműről úgyis mindenki azt feltételezi, hogy egy pár), és látom rajtuk, hogy ilyen savanyúak, inkább sajnálom őket, és azt feltételezem, hogy azért vannak együtt, mert szerencsétlenek és nem jutott jobb.

2017. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy ilyen barátnőm, aki szorongott az miatt amit leírtál.

Engem zavart, hogy ellökött magától ha meg akartam csókolni vagy ölelni mondjuk még a moziban álltunk sorba.

Egy évig húztam mellette.

2017. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem jönnék össze ilyen nővel. Lehet lepontozni, de nekem ez és így nem menne...
2017. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk savanyúak. Beszélgetünk,mosolygok mellette,mindig jól kijöttünk csak emiatt volt köztünk feszültség. Akkor lehet tényleg velem van baj, de NEM SZÉGYELLEM a barátomat. A családom,barátaim előtt nem zavar ha gyors mepuszil vagy fordítva, de őket nem fogjuk zavarba,kellemetlen helyzetbe hozni. Mások előtt idegenek előtt viszont egyáltalán nem szeretem a testi érintkezést.

Apakomplexusom van, de ennek ehhez semmi köze, más defektemről eddig nem tudtam.

2017. aug. 31. 18:49
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Pedig a paranoia és az üldözési mánia is elég komoly defekt. Szerinted mégis kit érdekel, hogy ti egy pár vagytok? Nem körülöttetek forog a világ, hogy miután megfogod a kezéd, emberek ezrei néznek és vizsgálnak titeket, hogy mégis miféle szerzetek lehettek.

Ha mindkettőtöknek így jó akkor viselkedjetek így, de maga a tény, hogy ellököd magadtól, ha az utcán meg akar csókolni vagy puszit adni sok okot nem ad a józan gondolkodásra.

2017. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem gonolom,hogy engem néznek. Nem is szoktak, csak nem szeretem akkor sem ha idegen helyen idegen emberek előtt puszilgatnak,ölelgetnek. Most így hirtelen az is átfutott az agyamon,hogy amúgy nem lehet kibírni egy két órát úgy,hogy ne csókoljon meg és miért kell megfogni a kezemet? Tényleg fura,mert csak akkor fogja meg a kezemet ha valahova megyünk. Mintha muszáj lenne. Nem szoktam ellökni magamtól, nem is tudtam,hogy zavarni fog. Ő az első barátom,idő közben kezdett zavarni. Már az eslő akalomnál. De nem szégyellem őt és de, De Szeretem a barátomat!
2017. aug. 31. 18:58
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

Valami van benned, valami szorongás vagy feszültség ami miatt nem akarod hogy nyilvános helyen az történjen, ami.

Ettől még nem vagy rossz ember, ha a társad elfogad ilyennek akkor no problem :)

2017. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem önbizalomhiányhoz lehet köze. Utcán ha egyedül sétálsz, akkor nem veszed észre, hogy gátlásosabb vagy, netán mintha téged figyelnének, és ezért másképp viselkedsz? Érdekes dolog ez, mert én észrevettem ezt magamon, illetve manapság is, ha idegen környezetben vagyok, akkor nem úgy teljesítek mentálisan sem, mint egyébként. 24/F
2017. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!