Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Elhagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Elhagynátok a párotokat ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ha egyik reggel úgy ébredne fel, hogy sem orvosilag sem tudmányosan megmagyarázható módon egy rejtélyes genetikai mutáció következtében nőtt egy második pénisze amik közül műtéti úton egyiket sem lehetne eltávolítani mert újra regenerálódik, de már 1 cm3 össztérfogattal nagyobbra?

2017. aug. 31. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
:'DDD
2017. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg.
2017. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszabb ***** válasza:
22%
Lehet belemennének akár egy double penetrationbe is. Amiatt biztos szomorúak lennének, hogy nem két faszi, hanem csak egy pumpálná őket.
2017. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez szerintem k..va király lenne :D


Én örülnék :D Lehet, hogy beteg vagyok.

2017. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszabb ***** válasza:
31%
Egyébként Dzseg, durva, de nekem már volt olyan álmom, hogy nőtt még egy farkam, meg ilyen Predator-szerű vastag szőrszálak a fitymám alatt. Ébredésem utáni 24 órában remegtem a félelemtől. Kb. 10-11 éves lehettem...
2017. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy hagynám.. király lenne :D
2017. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez az erőlködés vicc tőled.
2017. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem, dupla élvezet 😉
2017. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!