Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan folytassam a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok a barátnőm pedig 26 és 8 hónapja vagyunk együtt és egyre inkább elkezdtek zavarni a múltbéli kapcsolatai pontosabban az hogy neki volt 5 rövidebb-hosszabb kapcsolata nekem viszont ő az első. Emiatt folyton frusztráltság van bennem és úgy érzem tapasztalatokat kellene gyűjtenem hogy ne az első lánnyal akivel nagyjából minden jó lenne legyek életem végéig mert nincs viszonyítási alapom nem tudom hogy talalnék e valakit aki jobb vagy sem. Mit lépjek ilyenkor?

2017. aug. 31. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Hát ez bonyolult. Annyi biztos, hogy ilyen gondolatok semmiképpen nem lesznek jó hatással a kapcsolatra. Viszont felesleges nagyon előre futnod. Jól érzed magad vele, szereted? Akkor tart ameddig tart. Amikor már úgy érzed, hogy neked ez sok és nem bírod akkor elmondod neki és vagy megy mindenki a maga útján vagy valamilyen más módon megoldjátok.

Egy valami biztos, jobb nem lesz, ha leragadsz ebben a kapcsolatban mert csak még tovább fog erősödni az érzés.

2017. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Gyerek vagy meg, menj el elni. Ne pazarold szegeny baratnod idejet magadra.
2017. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" nem tudom hogy talalnék e valakit aki jobb vagy sem" - akkor vége.

Én tudom, hogy ő az igazi, örökre - és ez nem függ semmiféle darabszámtól.

Ha 8 hónap után már bizonytalankodsz (elég hülye ürügyet találtál ki, de mindegy), akkor ez kész.

2017. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, ehetőleg még ma, ne hölytsd szegényt.


Egyébként jó ostoba vagy, nekem a párom a második, de tudom, hogy ő az utolsó is, mert nem kell senki más. :)

2017. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!