Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomra minden lány rámozdul?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.

A párom anno egy sármos, de visszafogott fiú volt. Az exe 2x is megcsalta, minekután a barátomból "alfahím" lett. Nem feküdt le másokkal, de imádott ismerkedni, flörtölni.

A lényeg, hogy jöttem én, és nagyon jól megvagyunk, ámde!

MÁS LÁNYOK pofátlanul rányomulnak, legyen az akár a legjobb barátnőm.

Múltkor egy rendezvényen voltunk, és ilyen ijesztgetős videókat néztünk. A lényeg, hogy az egyik VADIDEGEN lány beállt a párom mellé, és MEGFOGTA a kezét.

Volt, hogy a legjobb barátnőm közölte, hogy a páromnak akart tetszeni, azért festette be a haját(wtf).

A másik barátnőm videót kért a páromról, hogy tudjon rá önkielégíteni(ezt így feketén fehéren leírta, hogy arra kell neki a videó)-mondanom sem kell, egyik sem a barátnőm már.


Akárhova megyünk, a lányok bámulják, bejelölik.

Múltkor a párom legjobb barátjával és annak barátnőjével találkoztunk. A lány CSAK a párommal beszélt egész este, de már mindenkinek feltűnt, hogy nyomul.

VAdidegen lányok írnak rá facebookon, és küldik el félmeztelen képeiket a páromnak.

Ezzel szemben én egy szürke kisegér vagyok.

Komolyan mondom, hogy bízom benne, de már gyomorgörcsöm van, ha megyünk valahova, és nagyon félek, hogy részemről ez megöli a kapcsolatot.

És tudom, hogy élvezi tudat alatt, melyik pasi ne élvezné?

Akárhova megyünk, minden szem rátapad, pedig nem az a nagyon helyes pasi, inkább a szexuális kisugárzása nagy.


2017. szept. 1. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert itt nekem vannak szurke foltok a tortenetben, es szerintem vannak dolgok, amikrol te nem tudsz. Pl. batoritas nelkul egy no sem fogja ugy megalazni magat, hogy random csavoknak kuld felmeztelen kepet vagy fogja meg a kezet.

Az en parom is hasonlo, nagyon karizmatikus, az emberek szeretnek a kozeleben lenni, de erdekes modon soha nem tortent vele ilyesmi...

2017. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Hihetetlenek ezek a sztorik, de nagy az Isten állatkertje, mondjuk, hogy elhiszem. Amíg a barátod nem viszonozza ezeket a közeledéseket, nincs baj. Ha nyugalmasabb párkapcsolatra vágysz, ahol biztos lehetsz abban, hogy senki nem fog rámodulni a társadra, ajánlom magamat! :-)
2017. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Sok volt a szürke ötven árnyalata
2017. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, nyisd már ki a szemed és vedd elő a józan eszed! Szép dolog a szerelem meg a bizalom, de ne engedd már, hogy ennyire hülyére vegyen a pasid! Vadidegen csajok mi? Szerintem meg nagyon is közelről ismeri az összeset.
2017. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sőt, még a férfiak is őt nézik, nem? Mert statisztikailag ez valószínű lenne, ha ennyire jó pasi. :D

A kutyák is nyüszítve hozzárohannak és levizelik a lábát. :D

Oké, elolvastuk, legyen ennyi elég. :D

2017. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy a kérdés kamu, vagy a barátod kamuzik de nagyon durván.

Ok, vannak vonzóbb személyek akiket jobban megbámulnak, meg kelendőbbek az ellenkező nem számára, de ez amiket leírtál már több mint túlzás. Szerintem a barátod ismerkedik is ezekkel a lányokkal, azért csak úhy nem küldözget senki félmeztelen fotókat, meg kér a másiktól stb. Naiv vagy, ha ezeket így beveszed.

2017. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet róla, mostmár kivancsi vagyok
2017. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez elég valószínűtlen úgy, hogy a barátod nem tesz érte semmit. Ha híresség lenne vagy valami úgy érthetőbb lenne, de ez így enyhén túlzás. A másik, hogy érdekes legjobb "barátnőd" van.

Egyébként ha érzed, hogy szeret téged és veled akar lenni, akkor ne stresszelj ezen.

2017. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Teljes kamu kérdés, de azért jó olvasnivaló volt. :D
2017. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!