Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban a lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noname65 kérdése:

Elsősorban a lányok véleménye érdekelne?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 hónapja szakítottunk mert azt mondta, hogy már nem úgy szeret én még most is halálosan szerelmes vagyok és megörülök a hiányától, de neki közben már lett kapcsolata, összejött egy fiúval, fél évet voltunk együtt.

Az utolsó beszélgetésnél azt kérte, ne keressem mert ő jól megvan a fiúval, de én nem birom, tudom,hogy hülyeség de vissza akarom szerezni.

Mit gondoltok mi segíthet ilyen helyzetben?

Ha szerelmet vallok neki és elmondom őszintén h mennyire rossz nélküle és én már csak vele tudom elkápzelni, ti lányok mit reagálnátok erre?

Vissza lehet még hódítani? Valami ötlet esetleg ami segíthet ebben a helyzetben?? 😞😞



2017. szept. 4. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, de fél év nem sok idő. Mással van. Innentől kezdve csak megalazod magad minden vallomással. Túléled. Nem volt egy nagy kapcsolat a fél év. Kitartás.
2017. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az elottem szolohoz . Bár én vissza mentem ennyi ido utan az exemhez igaz nagy hulyeseg volt es csak 1 honapot voltunk egyutt utanna .
2017. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálom, tudom, nem ezt akarod hallani, de hagyd békén. Elmondta, hogy az ő érzései feléd már nem olyanok és már kapcsolata van. Tudom, nem könnyű, de próbálj meg továbblépni-
2017. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha már nem szeret, akkor sajnos semmi fog működni nála...


21/L

2017. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Aki engem nem szeret ès nem becsül, azt èn sem fogom- ezt a mondatot tartsd fontosnak!
2017. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Volt ilyen exem. A dolog letiltassal vegzodott.
2017. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ennyire hidegen hagyna titeket ebben a helyzetben egy ilyen vallomás, egy olyan embertől aki semmiben sem hibás és nagy volt a szerelem, azért mert most van 1 hónapja más? ?
2017. szept. 4. 20:53
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Először is: fél év nem olyan jagy idő-akárhogy nézzük.

Másodszor: ha olyan "nagy" volt a szerelem akkor miért csak eddig tartott? Miért hagyott akkor ott téged?-elárulom-mert nem volt szerelem,max fellángolás.

Harmadszor: fájdalmas,de a lány már döntött,nem téged akar. Szerintem tégy magadnak szivességet és próbáld hobbikkal,barátokkal,családdal,önmagad elfogadásával és hasonló dolgokkal átvészelni a szakítás miatti gyászidőszakot.

2017. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Nőként kifejezetten idegesítene, ha valaki - akivel szakítottam, ráadásul már van más a képben - nekiállna hős szerelmest játszani. Nem hatna meg.
2017. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon egyhangú válaszok jöttek, igazatok van!!!

Jó,hogy előbb megkérdeztem a véleményetek,és nem égettem le magam... Köszönöm!!

2017. szept. 4. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!