Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti, hogy ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy ő nem szeretne velem lenni?

Figyelt kérdés

Ma ezt írtam a "páromnak":

Én úgy éreztem nem figyeltem ma rád eléggé, de én szeretnék veled lenni.

Válasz: Semmigond mindenkinek lehet rossz napja és így is sokat segítettél :)

(Tárgyfelvételbe segítettem neki).



2017. szept. 4. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Funkcionalis analfabeta vagy?
2017. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy értetted? Vele egy pár lenni, vagy most este vele együtt tölteni az időt?
2017. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind2
2017. szept. 4. 20:33
 4/9 A kérdező kommentje:
És légyszíves normális válaszokat. Első kifejtenéd hogy miért? Köszönöm
2017. szept. 4. 20:34
 5/9 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt, ezt még én is értem.
2017. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem harapott rá, akkor olyan nagyon nem hoztad lázba.
2017. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos kérdező, te tényleg funkcionális analfabéta vagy. Nekem ebből eszembe nem jutott volna, hogy adott napon etyepetyére vágysz, általánosságban értettem volna, amire ez a válasz teljesen adekvát.

Egy kapcsolatban nem diplomáciai körmönfont üzeneteket kell küldeni, és gondolatolvasást elvárni, majd megsértődni, ha a másiknak ez nem sikerül. Hanem egyértelműen kifejezni (még ha virágnyelven is) mit szeretnél.

2017. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legalapvetőbb "szabály" a párkapcsolatban ,hogy nem szabad hagyni teret a félreértéseknek. Miért kezdesz el kombinálni és ismeretlen embereket kérdezgetni, hogy mit gondolhat a párod? Ez rendkívül káros viselkedés. Ha nem értesz valamit, megkérdezed a párodat. Ennyi. Majd ő elmondja, hogy értette.
2017. szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez a "de én szeretnék veled lenni" arra hasonlít, amikor a párommal valami kis zökkenő után megbeszéljük hogy ki hol hibázott, és hogy fogjuk a jövőben elkerülni a hasonló konfliktusokat, és utána ki kell mondanunk olyanokat, mint "nem akarlak elveszíteni" és "együtt kell dolgoznunk, nem egymás ellen, mert ketten mindennél erősebbek vagyunk", hogy visszazökkenjen az élet a normális kerékvágásba. Erre az értelmére tökéletesen megfelelő a válasza, azt jelenti hogy nem haragszik, nem bántottad meg, megértő veled. Szent a béke.

Nekem eszembe nem jutna róla, hogy most találkozni akarsz, nem lehet hogy egyszerűen nem értette mit akarsz?

2017. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!