Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan eset amikor az összeköltözés jó hatással van a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nyilván van. Ilyen eseteket szeretnék olvasni. Folyton csak az van mindenhol, hogy amint összeköltözött a pár, megromlott a kapcsolatuk. A másik végletről is szeretnék hallani.
2017. szept. 4. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most ugyan vissza kellett jonnom egyetem miatt, de nekunk konkretan semmi valtozast nem okozott osszekoltozni. Soha nem veszekedtunk ezzel kapcsolatban, meg csak kulonosebben tema sem volt soha vagy olyan problemat se lattam, amirol itt masok szot ejtenek. Tehat en abszolut nem szoktam erteni ezeket a nagy "osszetoreseket" osszekoltozes elott, mintha valaki ismeretlennel koltozne ossze nehany ember eskuszom...
2017. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Úgy lenne ahogy írod, egy házasság, együttélés sem lenne.

Biztos van olyan amit írsz, de nem törvényszerű.

2017. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze, ezért írtam, hogy nyilván van. De vkinek van olyan esete amikor valóban pozitív, megerősítő hatással volt a kapcsolatára?
2017. szept. 4. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekunk ugyanolyan mint elotte. Annyival lett jobb, hogy nyilvan jobb minden nap egymassal aludni es tobb idot egyutt tolteni. Csopogos sztorit nem tudok irni, hogy azota 1000x jobban szeretjuk egymast meg ilyenek, elotte is szerettuk egymast es azota is. Mindenesetre semmi hulyeseg nem merult fel azota sem, miota egyutt elunk, nem jottek elo idegesito dolgok, nem megyunk egymas agyara es nem unjuk egymast. Parom szerint rendetlen vagyok de nem veszekszunk emiatt se, csak neha szova teszi, de ennyi belefer meg javulokepes vagyok miota itthonrol dolgozom es tobb idom van :D (Kb masfel eve elunk egyutt szoval nem evtizedek ota, de szerintem azert nem rossz igy sem eddig.)
2017. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
megházasodtam, s azóta együtt vagyunk. szóval igen, jó házasságban élni.
2017. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs, ha nem jöttök ki, semmit nem old meg, sőt.... A
2017. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátomat elég csúnyán lehúzták a szülei anyagilag. A barátom kb.egyedül tartotta el a négytagú családot. A szülein semmi igyekezetet nem látott, hogy javítsanak a helyzeten. Nekik jò volt úgy. Közben a barátom gyomorgörccsel ment haza, hogy éppen milyen felszólító levél várja a szülei tartozásával. Eközben a barátomnak lettek volna céljai, amikért dolgozott. Jogosítvány, nyelvvizsga, engem eljegyezni. Ezek a szülei szemében felesleges luxus igények voltak. Az állandó feszültség és az otthoni hangukat erősen rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra. Én nem bírtam már elviselni a párom állandó búvalbéleltségét, gondterheltségét, hogy képtelen rám figyelni. El kellett dönteni, hogy szakítunk vagy megpróbálunk összeköltözni. Az összebútorozás mellett döntöttünk. Jól sült el. Jött egy nyugodtabb, kiszámíthatóbb időszak. Aztán persze jöttek újabb problémák. De időközben sikerült jogsit szerezni, meg autó is lett, az eljegyzés is megvolt, meg az esküvő is, meg gyerekek is vannak, meg saját ház is van már. Lényegében minden olyasmit megvalósítottunk, amiről a barátom aligfűtött szobájában a dunnapaplan alatt kuporogva álmodoztunk.
2017. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi imádunk együtt lakni a párommal, a suli meg meló mellett ha nem költöztünk volna össze valószínűleg már nem is lennénk együtt, mert annyira kevés időnk lenne találkozni.:D Halálra idegesítjük egymást amúgy, ő rend és tisztaságmániás, én meg bőven a másik véglet, de ezeket mind elvicceljük, rengeteget baromkodunk. És csodás, hogy bármilyen rossz napja is volt valamelyikőnknek ide jövünk haza a közös kis kuckónkba. Ha tehetném alig mennék innen bárhova, bár ez lehet túl csöpögősnek hangzik:D de valahogy kicsit olyan, mintha nem is kapcsolatként lenne ez az együttlakás, hanem lenne egy brutál jófej haver lakótársam, akivel amúgy még szexelünk is, és baromi laza spontán dolgokat csinálunk amikor akarunk.:D

Most 1 éve lakunk kb együtt. 23/L,24/F

2017. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor lettem igazán szerelmes a férjembe, amikor összeköltöztünk. Nyilván addig is szerettem, hiszen nem mentem volna hozzá, ha nem, de akkor tudtam meg, mennyire jólelkű és segítőkész valójában. Mert persze, lehet következtetni abból, hogy előreenged, vagy fizeti a vacsit, vagy vesz a kedvenc csokidból random meglepiként, de az sokkal többet elárul az emberről, hogy segít-e, amikor fáradt vagy, ápol-e, amikor beteg vagy, stb. A férjem egy igazi angyal, amit mindig is tudtam, de akkor vált igazán valósággá, amikor megismertem, milyen akkor, amikor hulla fáradt, vagy ingerült valami miatt. Ugyanolyan kedves és gondoskodó. Lassan 8 éve élünk együtt, életem legszebb időszaka ez. :)
2017. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazából csak olyan eset létezik, amikor jó hatással van.

Értem ez alatt természetesen az összeköltözés után megromlottakat is, hiszen azoknál eleve nem illettek össze a felek, de ez csak az összeköltözéssel derült ki (lakva ismeri meg az ember, ugye...).

2017. szept. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!