Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl paranoiás vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl paranoiás vagyok, ha zavar, hogy a párom így ráköszönt egy lányra? 😢

Figyelt kérdés

Zavar egy olyan dolog amely sokak szerint biztosan hülyeség és hisztis p3,14nának gondol...viszont nem tudok mit tenni az érzéseim ellen és érdekelne hogy kicsikét jogosan esik rosszul vagy valhogy próbáljam meg elfelejteni(nem tudom hogy)


Szóval a párommal egy ilyen szezonális vásáron voltunk s nézelődtünk. Ahogy haladtunk előre le volt guggolva egy lány, épp nagyba keresgélte a dolgokat, bele volt mélyedve, s ahogy elhaladtunk mellette a párom hangosan ráköszönt, mire a lány meg felnézett, hogy ki volt az már elhaladtunk kicsit, a párom meg visszafordult felé,hogy a csaj meglássa ő volt az s vigyorgott.


Valami ismerős haverjának a barátnője volt az.


Engem meg azért idegesít, mert nem értem miért kellett így 'hízelegni' a csajnak, hisz nem is látott volna, bele volt mélyedve a keresgélésbe. Én sem vagyok paraszt úgy amúgy,szoktam köszönni az ismerősöknek ha szembe találkozok velük az utcán, s ők is látnak, de nem kiáltok így utánuk ha látom hogy elvannak foglalva csak azért, hogy lássák hello én is itt vagyok, pláne ha nem közeli ismerős, barát.

Kicsit olyan érzésem volt, hogy próbál impomálni neki.


Persze nem hisztiztem emiatt, utána el kellett mennem, de elment a jókedvem és ilyenkor nem tudok a megszokottan,bújósan,ugyanúgy viselkedni a párommal.

Próbáljam meg minél hamarabb kiverni a fejemből vagy kicsit érthető, hogy zavar? 21N


2017. szept. 5. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Tuti megvolt neki. Biztos hogy megcsal. tuti ott egy csomó sms meg üzenet a lánytól a barátod telefonján.

tuti most is együtt vannak.

tuti tuti tuti


sajátítsd ki ne is köszönjön sehol, ha a közértben egy fiatal lány az eladó akkor inkább haljon éhen mintsem hogy bemenjen a boltba vagy sehol ne köszönjön miattad mert az már gyanús.

2017. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ijesztgetni, rám akkor köszönt hasonlóan egy srác (szintén utcán, nem figyeltem), akinek tetszettem, de volt barátnője. De ez csak egy példa a sok közül, nyilván nem minden pasi egyforma.


A párom egy kedves, általa adott becenéven hívja a kolléganőjét (most csak példa, Heléna, és Len-nek hívja), ebből is biztos gyanakodna valaki, hogy valószínű több van köztük, pedig nincs.


Szóval, egyénenként változó.

2017. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En csak ennyit mondok: az en fium tuti nem koszonne igy.

Ha koszonne, megbokne kicsit a vallat, es koszonne neki ha mar felallt, es bemutatna neki.

3-ha en igy koszonnek egy hapsinak, tuti h kva szarul esne neki es szomorkodna e miatt.

.....

2017. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, ha köszön egy lány ismerősének...ez sosem zavart, hisz ez az illem és nem gond, én is köszönök a férfi ismerősöknek. De ez kicsit furcsa volt, mintha imponálna neki, tudom hogy nem csalna meg és nem is akar, de zavar a tény,hogy igy hízeleg, hisz észre se vett volna senkit a csaj, miért kellett megszólítani? :/
2017. szept. 5. 09:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Ők ketten nem szoktak beszélgetni, egyszer-kétszer megtörtént, hogy egy táraságba keveredtünk velül, a barátját ismerte jobban a párom...de tény, hogy nagyon szép lány.
2017. szept. 5. 09:55
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Betegesen féltékeny vagy. Ilyen szintű hisztiért szó nélkül repülnél, pedig nem szokásom. Keress egy pszichológust.
2017. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem hízelgés kérdező. Csak látta egy elvarázsolt ismerősét és hangosan ráköszönt, majd figyelte a hatást, mert nyilván szórakoztató tud lenni a feje az embernek ilyenkor. Rengeteg embert ismerek aki ugyan ezt csinálja, mégsem dugná meg akit kizökkentett a bambulásból. Szedd már össze magad és ne légy olyan sötét, mint a belső zsebem -.-

31/f

2017. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Teljesen igazad van, ezután én is egy ostoba hisztis p***nak tartalak. Szerencsétlen srác, neki se sok esze lehet, ha képes egy ilyen kombináló, féltékenykedő, ártatlan szituációba baromságokat belemagyarázó idiótával együtt lenni.
2017. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Én is eléggé féltékeny típus vagyok, de szerintem ezt most itt túlreagálod.
2017. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszulesett az ilyesmi régen, de mióta összeházasodtunk történtek még cifrább dolgok is...
2017. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!