Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha keresem a páromat rideg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keresem a páromat rideg, ha nem keresem fut utánam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.

Ő sosem volt az a puszilgatós, gyömöszkölős fajta, én viszont igen. Sokszor volt, hogy odabújtam a barátomhoz, és nem viszonozta, idegesítette, zavarta.

Volt, hogy puszit adtam, letörölte az arcát. Ráírtam, idegesítette, meséltem a telefonba, szintúgy.

Amikor meg én vagyok ilyen hangulatban, teljesen kiakad és teper értem. Egész nyáron azzal piszkált, hogy sose mondom, hogy szeretem(előtte, amíg mondogattam közölte, hogy szerinte sokat mondjuk). Folyton kérte, hogy játszam már el, hogy szeretem. Csókot, puszit kért, és szerinte nem romantikáztam. Amikor megint olyan hangulatban vagyok, hogy odabújnék, megint fáj a karja, az oldala, nyűgös.

MIÉRT?

Most megint az van, hogy egy fontos elintézni valóm van neten, és folyton fent vagyok facebookon, mert ott egyeztetek. A párom félóránként! rámír, hogy miért nem írok neki.

Amikor meg kedvem van beszélgetni nem válaszol.

Ez miért van? Nagyon idegesít, imádom és szeretem, de citeráznak az idegeim ettől.


2017. szept. 5. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Őt kérdezd!
2017. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ő olyan típus, aki hódítani szeret. Ha úgy érzi, megkapott, már nem vagy érdekes neki.
2017. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"2 éve vagyunk együtt." Miért?????
2017. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!