Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha ezért nem költök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ezért nem költök magamra a közösből?

Figyelt kérdés

Mindenünk, amink van, nagyrészt a férjemnek köszönhető.

Bár magam is dolgozom, dolgoztam korábban is, mégis ha ő nincs, valahol nyomoroghatnék én is a gyártósor mellett minden valószínűség szerint. Ugyanis neki hála élhetünk normális körülmények között külföldön, odazhaza szegény lányként nem dúskáltam a perspektívákban.

Emiatt sokszor lelkifurdalásom van, sokkal kevesebb dolgot engedek meg magamnak, mint anyagilag tehetném, mert úgy érzem, hiába házasság, meg közös minden, az nem az én pénzem, mert én nem tudok érdemben annyit hozátenni, kevesebbet keresek, mint ő, és ez még pár évig így is marad.

Nem akarok megszokni egy olyan színvonalat, amit nem én értem el, és egy esetleges válás esetén (vagy ne adj isten, nagyobb baj esetén) nem tudnék egyedül fenntartani.


Normális ez?


2017. szept. 5. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Keress fel szakembert
2017. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normalis.
2017. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan aranyos mikor hol kihisztizitek a házasságot, hol már a válásra készültök, holott minden oké. Tényleg ne legyél már ennyire izéke, ugyan úgy érted is csinálja a férjed, mint magáért, mert szeret és egy csapat vagytok.

31/f

2017. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Használd ki, mert ilyen balekot nem fogsz másikat találni.
2017. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A #3. jól mondja. Ha összeházasodtatok, akkor egy csapat vagytok, és nem azon kellene aggódnod, hogy mi lesz, ha elváltok, vagy történik valami probléma. Ez olyan, mint hogy nem megyek ki az utcára, mert félek, hogy elüt egy autó.


Ha szeret téged a férjed, akkor egyáltalán nem fogja zavarni, ha mértékkel, de költesz magadra. (A mértékkelt azért írtam, mert ha valaki nem figyel, egy vaskos bankszámlát is lenullázhat pár óra alatt.) Mondjuk szerintem nálad az is benne van, hogy tudod, hogy milyen az, ha nincs pénzed, ezért ösztönösen spórolsz.


21/L

2017. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondják, hogy minden sikeres férfi mögött áll egy nő. A feleség által adott lelki támogatás, egy nyugodt otthon, egy finom vacsora, egy társ aki meghallgatja a problémáit. Ezek mind olyan dolgok, amik hozzájárultak az ő sikereihez.
2017. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6os ìrja, te lehet több nem anyagi jellegű dolgot teszel a házassàgba. Viszont ìrod nem veszel meg magadnak dolgokat..és ha pont ez üt vissza? Ha a férjed elért egy szìnvonalat amit tőled is elvárna?
2017. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!