Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha nővérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha nővérem összejött a volt barátommal?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Attok függ.Ha eggyütt vagytok akkor igen.Ha nem hàt akkor mèg valamennyire elfogadható,de azèrt az sem szèp dolog egyikötűl se!
2017. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Eléggé. Én nem állnék szóba többet a nővéreddel a helyedben.
2017. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt írjuk, hogy "Ige, gáz!", akkor szakítani fognak?


Amúgy nem mindegy azért, hogy 5 évig voltatok együtt és az eljegyzést tervezgettétek, majd szakítás után 2 nappal már a nővéreddel volt együtt, vagy pedig 3 éve együtt voltatok egy hétig, és most ők így jöttek össze.....

2017. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez kissé... nos,valahogy pofátlan egyféle szinten. Miért pont az exedet akarja a nővéred? Valahogy annyira "rossz" a tudat,hogy azzal fekszik le aki veled is csinálta és úgy,hogy te meg ő rokonok vagytok. Alapon egy exet legtöbben felejteni akarnak,de így hogy lehetne ez lehetséges? Hiszen ha ott vagy akár a házatokban az ex is ott lesz. Valamint a másik,ha mégis barátok maradtatok és megtűritek egymást,akkor is lehet neked fáj,hogy együtt boldogok veled meg nem sikerült neki... Meg az jutott még eszembe,hogy vajon mióta szövődik köztűk ez az érzelmi szál. Lehet már a kapcsolatotok alatt is a nővéredre gondolt.
2017. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem baj, családban marad.


21/L

2017. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem gáz.

Komolyan mondom, némelyek tisztára úgy gondolkodnak, mint a kutyák: amelyik fát egyszer lepisálták, akkor az az övék forever... no, nemár!

Ha a tesó fúr szét egy kapcsolatot hogy ő jöjjön össze az illetővel... az a gáz! De egy szimpla szakítás után miféle "tulajdonjoga" van már az exéhez?

Semmi.

Akkor mi is tulajdonképp a pampogás alapja?

2017. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ők mindig tök jól elvoltak egymással, de mivel nem vagyok féltékeny típus, ezért eszembe se jutott, hogy ők ketten. Elmentem dolgozni másik városba két hónapra, ezért úgy volt, hogy vége, de mire hazaértem, ők már együtt voltak, tagadták, pedig már rég tudtam. Ja és úgy, hogy végig azt mondta mindig, h jajj mennyire odavan értem, mennyire szeret.
2017. szept. 5. 16:18
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Undorító, mármint a mostani kommented után meg pláne... Sajnálom. Egyikőjükkel se állnék szóba többet.
2017. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Gáz. Undorító, gerinctelen, de főleg a testvéredtől. Szóba se állnék vele többet.
2017. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En megkerdeznem , h a pizza maradekomat is keri- e?😂
2017. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!