Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom kiakadt ram nagyon mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom kiakadt ram nagyon mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Cigiztem a wc-n a nagydolog kozben a parom meg utana kiabalt velem meg minden, nem szoktunk a lakasban cigizni de volt mar ra pelda, pl. telen amikor jeges volt az erkely es inkabb kiszelloztettunk. Miert akadt ki ennyire ezen? Most elment itthonrol duhosen, azt mondta majd jon addig tuntessem el a cigiszagot.
2017. szept. 5. 17:40
 1/6 AchromaticSmarties ***** válasza:
65%
Biztos jó lehet Kula bá lelkének szagával tüdőzni a cigifüstöt... :D
2017. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
ilyenért kiakad? nagyon elege lehet már belőled.csak elviselt személy vagy.tuti kapcsolat
2017. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Más baja volt,csak ezen töltötte ki a mérgét.

Ha mindketten igénytelen dohányosok vagytok,ráadásul volt már olyan,hogy bent dohányoztatok,akkor tuti nem ez volt a gond.

2017. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Gyújts rá, a párod meg szívjon lószerszámot az összes nikotinfasisztával együtt! LOL.
2017. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem is más baja lehet .Főleg ha màr cigiztetek már benn .Sztem beszéld ezt meg vele .
2017. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sem a cigin akadt ki, ha volt már máskor is ilyen. Talán épp közölni akarta, hogy várandós....
2017. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!