Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátnőm ezen képes behisztizni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ki szeretnénk menni Ausztráliába a Qantashoz dolgozni. Megkért, hogy nézek utána, hogyan lehet kijutni oda és letelepedni. Egyik rokonom kint él és tőle kérdeztem meg. Mondtam a barátnőmnek, hogy nem egyszerű, sok pénz kell, sok fajta vízum van. Nem szépítettem, elmondtam neki, hogy nem egyszerű kijutni és letelepedni. Ő erre megsértődött, hogy lerombolom az álmait, nem támogatom és elveszem a kedvét mindentől...

Szerintetek ez normális reakció? Tudom, hogy illúzió romboló ez, de tudni kell reálisan gondolkozni.



2017. szept. 6. 07:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Baratnod agyhalott, lepj tul a dolgon.

Mar elmultak azok az idok, amikor boldog boldogtalan kapott munkavallaloi vizumot ausztraliaba, usaba, kanadaba...stb


Ezt utanajaras nelkul is tudnia kell az embereknek. Akkor van jo eselyed, ha hianyszakmaban mennel ki dolgozni, de meg akkor se mindig. Hiaba hiv a facebook fejlesztonek, van hogy meg ekkora ceg sem kapja meg a vizumkerelmet.

2017. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

igen, ezt azért lehetett tudni, hogy nem lesz egyszerű

nem bírom felfogni, hogy 28 éves fejjel nem tud reálisan gondolkozni, én 21 vagyok, de mégis sokkal érettebben gondolkozok

2017. szept. 6. 07:35
 3/25 anonim ***** válasza:
5%

1.A nőket nem igazán érdekli a realitás,számukra ez elég ismeretlen fogalom.Ennek fényében próbálj velük kommunikálni.

2.Egy nő bármikor és bármin képes behisztizni.

2017. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Én nő vagyok, de ez a sztori még nekem is sok. :D Nyilván nem esik neki jól, hogy a kis álmai szertefoszlanak, de emiatt megsértődni RÁD...kész..:D
2017. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mintha én tehetnék az egészről... Igen, én nehezítettem meg a kijutást Ausztráliába :D :D
2017. szept. 6. 07:45
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Szörnyű vagy, kedves kérdező, hogy ilyet teszel. :D
2017. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát, a párod nem egy racionális ember :D
2017. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerű, ő is beadhatja a jelentkezését és akkor ő visz ki téged. Mi Kanadába költöztünk, ami még mindig egyszerrűbb, mint Ausztrália, de itt is szigorúak voltak a feltételek, és 1,5 évbe telt, mire kijutottunk. Magas szintű nyelvtudás, felsőfokú végzettség, hiányszakma, munkaajánlat kellett hozzá.
2017. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Te nem rombolsz le semmit - közölted vala a tényeket.

Túl sokat nézi az éjjel nappal Budapestet, azok makognak állandóan az álmaikról....

28 éve született, de 20 éve megállt a fejlődésben.

2017. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Hát, arról te nem tehetsz, hogy párod álomvilágban él. Azt tetted, amit kellett: közölted vele a tényeket, ezen egy felnőtt ember, nem sértődhet meg.
2017. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!