Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnánk rendbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnánk rendbe a kapcsolatunk? Szívesen fogadok konkrét tippeket, hogy más hogyan csinálta.

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal és az utóbbi egy hónapban eléggé megromlott a kapcsolatunk (sok veszekedtünk és talán emiatt fordult meg a fejében az gondolat, hogy még nem élte ki magát). Már beszélgettünk arról, hogy kinek mi a gondja a másikkal, min lehetne változtatni. De valahogy úgy érzem ez nem elég. Szeretjük egymást és nem akarjuk elveszíteni egymást, de tönkretenni se akarjuk a másikat. Ti hogy vészeltétek át a szakítás közeli állapotot? A beszélgetésen és néhány kompromisszumon kívül ti mit tettetek?

2017. szept. 6. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elengedtuk vegul egymas kezet...

En a mai napig szeretem az elso szerelmemet, vhol tudom O is, de nem lett volna egeszseges egyutt maradni.

:(

2017. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Már beszélgettünk arról, hogy kinek mi a gondja a másikkal, min lehetne változtatni. "


Ezt hogy kell elkepzelni? Leultetek egymassal szemben es soroltatok, hogy mi nem tetszik a masikban?

2017. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1-es nekem is első szerelemről van szó. Mondjuk neki volt már előttem néhány kapcsolata, de én vagyok az első hosszútávú. Sajnos ez már szóba jött, de én még reménykedem.
2017. szept. 6. 19:48
 4/6 A kérdező kommentje:

#2-es igen leültünk és megkérdeztük egymástól, hogy kinek mi nem tetszik a kapcsolatban/ személyiségben (pl én néha erőszakos vagyok és tudom, hogy ez nagyon szép és ezt ő is mondta). Persze nem azért beszéltünk erről, mert alapjaiban akarjuk megváltoztatni a másikat, de szerintem egy-két kompromisszumot lehet kötni.

#1-es neked köszi a választ

2017. szept. 6. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom minden kapcsolat más, mások a problémák és csak ti tudjátok hogy lehet megoldani. Nektek kell rájönni. Ha a beszélgetést már próbáltátok, akkor egy kis szünet lehet jót tenne. Ezt persze nem úgy kell érteni, mint a kis tiniribyk értik, h "ezaz megcsalhatom a parom", hanemhogy egyutt vagytok, csak nem talalkoztok kis ideig, pl egy hetig, kettoig. Azalatt vagy arra dobben ra a masik h mennyire hianyzik a parja, vagy arra, h milyen jo nelkule. Es ez mar megis szunteti a problemat. :) sok sikert!
2017. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ :) igazából két külön városban tanulunk, szóval csak hétvégén talalálkozunk és egész héten hiányzunk egymásnak. Te most itt arra is gondolsz, hogy a szünet alatt ne is beszéljünk egymással, ugye?
2017. szept. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!