Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok mar hasonlo kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar hasonlo kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni,hogy csak lusta ,kenyelmes vagy minden mindegy neki? Mar egy ideje tart a dolog ami ugy kezdodott,hogy en nem akartam vele kapcsolatot.Amikor talalkozunk nagyon boldog de ugy kell kieroszakolni a talalkozokat. Mindig megigeri,hogy ir ha jo neki a holnap vagy a kovetkezo nap de aztan megse kapok uzenetet. Ha en irok,hogy na tali holnap? akkor vagy valaszol vagy nem. Ha beallitok spontan akkor odaig van az oromtol.Tudom,hogy ideje lenne ram ha akarna de ugy veszem eszre,hogy nehezere esik neki kezdemenyezni. Amugy mindent elfelejt es nagyon szorakozott,szetszort.Adjak ultimatumot,hogy vagy valtoztat vagy viszlat? Mit tennetek a helyemben? Minden valasz zold mancsot kap akar tetszik akar nem. Azert jelzem elore mert parszor mar lepontoztak a nekem tetszo valaszokat itt.
2017. szept. 8. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, nálam is ugyan ez van. Férfi ha jól sejtem :) Szerintem, akár csak engem, nem vesz téged komolyan. Ott van sok ezer más dolog meg esetleg más nő és elvan a saját kis világában. Ne te kapálózz és ne te akarj találkozást mindig. Fogd szépen és tűnj el. Ne írj, ne hívd, ne keresd és főleg ne állíts be hozzá. Ha érdekled akkor egy idő után feltűnik neki hogy mi történt. Ha nem, akkor te is tudod, hogy ezt az egészet csak a te akarásod tartja össze ő meg sodródik az eseményekkel.
2017. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En nem jonnek ossze olyannal, akitol nem akarok kapcsolatot.


A leirtak alapjan pedig nem pazarolnam ra az idomet, kiveve ha amugy nincs mas es neha jo lenne megdugni, hisz o nem veszi komolyan a kapcsolatot, akkor en minek.

2017. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most olyan idoszakom van,hogy nem akarok komoly kapcsolatot a szex viszont jo ha van. O akart engem nem en ot es eleg kitarto volt ezert mentem bele. En vagyok a no.
2017. szept. 8. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor Kérdező itt az idő elengedni a dolgot. Ha csak dug téged, akkor miből gondolod hogy mást nem? Annyira nem győzted meg, ha neked kell nő létedre a f@.sza után rohangálni, már bocs de lényegében erről van szó.
2017. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen barátom, minden fontosabb volt nálam, és 2 hónapig bírtam. Az elején én ő akarta, hogy járjunk én csak laza kapcsolatot akartam, de választás elé állított.

Végül komolyan vettem, aztán kb 3 hét után minden fontosabb lett.

Szakítottunk kb 3 éve azóta sosem keresett.

Amikor egyszer véletlenül összefutottunk, akkor mondta, hogy gondolt rám és hogy mindenképpen meg akart volna keresni hogy beszéljünk, hogy mi újság velem.

Aha persze, ha nem találkoztunk volna véletlenül soha a büdös életben nem beszéltünk volna.

Amúgy a kapcsolat alatt sokat röhögtünk, jól éreztük magunkat csak hát igen mégse kért belőlem egészen.

Szomorú, hogy lehet felőle nem volt szerelem, de hogy barátság vagy szeretet se, ez eléggé elszomorító.

Hagyd ott!! Tök megalázó helyet :(

2017. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!