Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis, hogy szakitas utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy szakitas utan ilyen vagyok? Ugy erzem, mintha kicsit kiegtem volna.

Figyelt kérdés

3 honappal ezelott szakitott velem a parom, azota nagyon furan erzem magam. Az utobbi egy honapban olyan, mintha jol lennek, pozitiv vagyok, allandoan mosolygok, szerintem a kisugarzasom is sokkal jobb lett...DE neha azt gondolom, hogy felig tudatosan,de nagyreszt nem, elnyomtam a szakitas utani gyaszt, mintha blokkolt volna az "elmem", es felek, hogy ez kesobb fog valamilyen formaban csapodni.


Az elso 1 honap nagyon rossz volt, de aztan meglattam, hogy mennyire elvan nelkulem az exem, es azon voltam, hogy kioljek magambol mindent iranta..jarok pszichodokihoz is hetente, o azt mondta, hogy tul gorcsosen ragaszkodom dolgokhoz, legyek kicsit lazabb..ezt kicsit atalakitottam magamban, lehet rosszul. Azota voltam jo parszor bulizni is, sot volt egy ferfi az eletemben, akivel nem akarnek soha komolyat, megis szorakozasra jo..es ez az, ami megremit, sosem csinaltam ilyet regen, de egyszerun keptelen vagyok komolyan erezni, nem akarok ujra serulni, igy normalis kapcsolatot sem, megis hianyzik a szeretet.

Felek, hogy elveszitem "onmagam", de neha meg azt erzem, hogy pont most kezdtem igazan elni a fiatalsagomat es meg talan ennyi belefer, es nem mastol fuggni.



Normalis ez? Volt masnal ilyen passzivitas, vagy hogy olyat csinalt egy hatalmas csalodas utan, amiert magara se ismert?



2017. szept. 9. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Detto énis ilyen vagyok férfiként. Rengetegszer törtem össze ezért nőket mert egyszerűen nem tudok komolyan szeretni. Vonzódni vonzódok, de szeretni valahogy nemtudok... és nekem már 1 éve megy ez... Jelenleg meg úgy vagyok nem is akarok, hozzászoktam a szingliséghez. Azért idáig próbálj meg nem eljutni kérdező :/
2017. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, életem nagy szerelme szakított velem és ugyanez első napokban zokogás,pokol,őrület stb. Aztán valami borzalom vette kezdetét, olyan dolgokat tettem meg amiket azelőtt soha,teljesen önmagam ellentéte lettem. Kicsit önpusztításba is kezdtem,mert mindennap mentem valahova,éjjelig buli stb. Voltak kapcsolat féleségeim,kalandjaim stb. Aztán valami kizökkentett és a legmélyebb ürességbe estem,csak bámultam magam elé ,pörgettem a kapcsolatunkat , azt éreztem itt a vég meg akarok halni és meg is fogok. Ez egy nyár leforgása volt és kezdődött szeptembertől az első évem egyetemen az hozott kicsit vissza az életbe,de végig üresnek éreztem magam ,egyszerűen senkire nem tudtam tekinteni úgy mint potenciális pasi jelölt,csak sodródtam az élettel,közben kicsit bulímiás is lettem és gyakran teljes letargiába estem amikor otthon voltam egyedül. Kb két év után fogtam fel ,hogy kiégtem,nem vágyom kapcsolatra,nem érdekel már semmi és nem tudok ez ellen tenni. Agyalok néha,hogy hozhatnám magam vissza az életbe,de egyenlőre nem jöttem rá. sportolok vannak barátaim ,de a kapcsolatok iránti érdeklődésem elvesztettem és a régi személyiségem is teljesen,csalódtam magamban.

Mit tehetnél? Én annyit tudnék tanácsolni hogy ne változz meg,maradj olyan mint régen voltál akármilyen nehéz is inkább ülj otthon és sírj most hetekig ,de ne tegyél számodra is idegen és rossz dolgokat.

2017. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!