Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság tényleg ritka az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság tényleg ritka az ilyen kapcsolat? A környezetetekben mennyi ilyen van?

Figyelt kérdés

Ahol a felek 100%-osan bele teszik magukat a kapcsolatban, ami tiszta mély érzelmeken, mély szereteten, szerelmen alapszik. Ahol elfogadja egymást mindkét fél olyannak amilyen, és egymást segítik hogy amiben lehet fejlődjön pozitív irányba a másik, ami az ember személyiségfejlődésére pozitív kihatással van. (Szóval nem arról van szó hogy az egyik fél meg akarja változtatni a másikat, hanem hogy egymás személyiség fejlődését segítik.)


Ahol a felek amúgy úgy érzik hogy abszolút össze passzolnak, és amiben kell abban hasonlítanak, amiben kell abban meg épp annyira különböznek hogy teljesen kiegészítik egymás. Teljes a harmónia közöttük, és a problémákat is normálisan tudják kezelni?



2017. szept. 9. 23:43
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%
Passz. A környezetünkben lévő kapcsolatokba nem láttunk bele ilyen mélyen. Csak azt látjuk, hogy funkcionál-e vagy sem.
2017. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen nincs és soha nem is volt. Te egy tökéletes emberi kapcsolatot írsz le, ami lehetetlen mert az ember alapvetően tökéletlen. Attól még boldog, harmonikus , jól működő kapcsolatok vannak.

Szeretem a barátnőmet de néhány dolgot kértem szépen, hogy változtasson, megbeszéltük, és megegyeztünk. Mindkettőnknek jobb így.

Nem olyan a szeretet, hogy el kell fogadni azt ami zavar a másikban, hanem, hogy két ember alkalmazkodik egymáshoz.

2017. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A környezetemben ilyet maximum az első 1-2 hónapban van, hosszútávon nincs.
2017. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen én is csak azt tudom mondani hogy ilyen mélyen nem látunk bele mások kapcsolatába.

Viszont azt hiszem vannak olyan kapcsolatok amikor valóban az ember azt mondja hogy ejha na ők ketten tökéletes pár. Ritkán mondok ilyet, jelenleg 2 ilyet tudok a környezetemben.

2017. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok kapcsolatban az egyik fel ilyen es altalaban az szokott pofara esni
2017. szept. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs, mert senkinek nem kell ilyen férfi, mert papucsnak tartják, a nőkre inkább jellemző valami hasonló, de ők is inkább harciasak, és nem a teljes harmónia valósul meg
2017. szept. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, mert mindig csak kívülről látod más párok kapcsolatát.

Ha már belülről is, akkor az biztos nem olyan :)

2017. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondanám a saját kapcsolatomat (2 éves), de úgysem fogjátok elhinni.


Azért engem boldogít a tudat, hogy ilyenben élek. :)


21/L

2017. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túl sok szappanoperát nézel.
2017. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!