Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért forgolódik a férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért forgolódik a férfi az ágyban egész éjszaka?

Figyelt kérdés
Hiába alszik, egyfolytában mocorog. Fél órát nem alszik ugyanabban a testhelyzetben, mocorog és hadonászik. Szinte mindig ez van, amikor együtt alszunk. Sajnos csak egyszemélyes ágyban van erre lehetőségünk, de korábban nem tapasztaltam ilyen mocorgást senkitől.
2017. szept. 10. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszemélyes ágyban alszotok?? Hát akkor ezért...
2017. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugtalan..nem bonyolult
2017. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alattam is úgy néz ki a lepedő reggelre, meg az egész ágy, mintha egy gránátot dobtak volna bele, ha mozdulatlanul kellene aludnom valakivel éjszaka, halál lenne.
2017. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Sok problémája van és ezen kattog?
2017. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nyugtalan, feszült.
2017. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudnék úgy aludni , hogy folyton hozzám ér valaki.
2017. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert egyszemélyes ágyban ketten aludni nagyon kényelmetlen? Amikor a barátommal egyszemélyes ágyban alszunk, mi is egész éjjel helyezkedünk, mert begörcsöl, elzsibbad, megfájdul, kényelmetlen, nem fér el és hasonlók, de közben nem akarjuk a másikat felébreszteni, arrébbnyomni vagy elengedni, úgyhogy jobbra-balra vergődünk.
2017. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugtalan zavarja vmi.Ha az életében van vmi probléma akkor nem csodâlkozom.
2017. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cuppancsd le lefekvés elott es nem fog ;-)
2017. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úristen. Alszik!!!

Én is kb 1000szer változtatok testhelyzetet alvás közben. Nem mindenki ébred úgy ahogyan elaludt.

Komolyan nem értem a kérdésedet. Talán bebeszéled magadnak hogy vmi miatt nyugtalan? Kérdezd meg tőle hogyan aludt este! Ne kombinálj

2017. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!