Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom nem értékeli a törekvéseimet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban nem volt olyan jó a párkapcsolatunk. Mostanában mindig én kezdeményezek nála, sokszor beleélem magam, nagy élvezettel csinálom neki, de ő sokszor félre néz közben. Mintha máshol járnának a gondolatai vagy nem érdekli annyira hogy mit csinálok. Érdemesebb lenne tényleg lezárni a kapcsolatot, vagy még várjak a javulásra?

2017. szept. 10. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

imádom olvasni azokat a kérdéseket, amikben felnőtt emberek kérik ki idegen emberek véleményét a kapcsolatukkal kapcsolatban, holott 2-3 információt osztanak meg az egészből, amiből egyáltalán nem lehet megtudni hogy mi van valójában.


Kérdező:

1.) Lehet hogy a barátod rád unt, vagy már annyira nem szeret

2.) Lehet hogy épp rossz passzban van/volt

3.) Lehet hogy tele van gondokkal, és azért ilyen nyomott

4.) Lehet hogy te csináltál valamit, amitől ilyen

5.) Lehet még ezer féle ok


Egy jó tanácsot tudok neked javasolni: NŐJ FEL, és FELNŐTT EMBER MÓDJÁRA BESZÉLJÉTEK MEG KETTEN A PROBLÉMÁITOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt most hagyjuk, hogy az ember elsősorban magáért törekedjen fejlődni és csak aztán a másikért. Szóval ha neked tetszik az általad végzett munka, akkor már jó...


A kérdés tehát az, hogy ő a gyakorlatban mit tesz kettőtökért, és az neked elég-e?

2017. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

A pasiddal beszéld meg, hogy mi a baja.

Ha már kezd rádunni, az onnantól jobb nem lesz.

2017. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na először is válasszuk szét a szexuális törekvéseket meg a kapcsolatot. Nem tudom tisztában vagy-e vele, hogy a kettő nem ugyanaz. A szexuális kezdeményezésen kívül mit teszel bele a kapcsolatba? Tudtok beszélgetni? (Gondolom nem, mert akkor a probléma rég meg lenne oldva). Tiszteletben tartod, ha nehéz időszaka van? Őszintén, szerintem nem vagytok egymáshoz valók és egyikőtök se rak bele semmit a kapcsolatba. Halálra van ítélve.
2017. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, jobb NEKI, ha otthagyod.


Miért vagytok együtt, ha képtelen vagy NEKI elmondani a szarságaidat? Hmmm, netán azt várod olvassa ki a kis buksidból?


Én többet között azért dobtam az exemet, mert minden problémáját a barátnőmmel beszllte meg, én meg találjam ki, mi baja, mikor egy szóval nem mondta sohasem. Szánalmas.

2017. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!