Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de nem tudom elviselni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem tudom elviselni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, ha nem vagyunk együtt mindig rá gondolok, viszont ha több időt együtt töltünk, nem bírjuk ki veszekedés nélkül. Ő ha fáradt (márpedig a munkája miatt sokszor az), nagyon morcos és kötekedős lesz, hozzá se lehet szólni. Minden szavamat kiforgatja, kritizál, azt hozza ki mindenből hogy én nem is szeretem. Na ezzel a viselkedéssel engem úgy felbosszant, hogy nem bírom ki, hogy ne szóljak be neki, és jó kis veszekedés lesz a vége. Aztán másnap meg úgy hív, mintha mi se történt volna. Ezt szinte minden héten eljátszuk.

Persze ha jó kedve van minden szuper, akkor nagyon aranyos és figyelmes tud lenni. De ha már most ennyit veszekszünk, mi lesz ha összeköltözünk. Szerintetek?


2017. szept. 10. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Jó ez így neked? Boldog vagy így? Szerintem ne pazarold az idődet ilyen barátra. Keress jobbat. Nem fogod tudni sokáig ezt csinálni vele, ki fog készíteni. Nekem is hasonló a helyzet a barátnőmmel.
2017. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes szakítani: az emberek 100%-a "nyűgös" lesz, ha fáradtan még baxtatják is.


Ilyenkor nem zavarni kell, hanem pihentetni. Vagy legalábbis békén hagyni (kábé a "hagyj békén!"-re lehet lefordítani a ki nem mondott szavait), amíg regenerálódik.


Szóval a megoldás: odafigyelés a MÁSIKRA és törődés.

2017. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!