Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem vagyok megzuhanva?

Figyelt kérdés
5 éves kapcsolatunknak vetett véget a barátom.1-2 napig zizi voltam,talán 2szer sírtam rövid ideig,meg 1-2szer iszogattam hogy megnyugodjak.. csak a közönyt érzem iránta,pedig azt hittem hogy nagyon szeretem.Ez volt 2 hete.Közben szerelmes lett belém valaki,én is mintha ugyanazt érezném,szépeket írunk egymásnak.Mivel szokásomhoz híven nem csináltam nagy drámákat,attól félek,hogy nem gyászoltam meg teljesen a szakítást,és ez kiütközik.. vagy ennyire megutáltam őt hogy elhagyott,hogy kiölte bennem a jó érzéseket irányába,na de ilyen gyorsan ? Nekem hónapokba szokott telni mire összeszedem magam lelkileg ilyen esetekben.Hozzá kell tenni elég gerinctelen módon szakított,mert nem élőben tette,illetve talált mást helyettem,el akartam hozni pár cuccomat,de már arra se reagált,megszüntetett mindent közöttünk.Ilyen lezárásban se volt még részem,legalább a cuccomat visszaadhatta volna ez az idióta,de nincs mersze velem találkozni,ez lehet mögötte.Így meg aztán sajnálok még egy könnycseppet is ejteni miatta.. volt már úgy hogy ilyen könnyen túlléptél valakin ?
2017. szept. 11. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én minden excsajomon olyan könnyen túlléptem, hogy a szakítást követő hétvégén már lazán csajoztam.

De ez én vagyok.

Neked lehet, előbb fel kéne dolgozni mielőtt tovább lépsz.

Legalább a cuccaidat visszaadhatná.

2017. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van hasonló tapasztalatom, szerintem nincs veled semmi baj.

Két exem van, mindkettő komoly kapcsolat volt. A második szakítás után hamar összejöttem valakivel, és én is aggódtam, hogy hátha nem vagyok túl rajta, de túl voltam.

Nekem az segített, hogy tudtam, én megtettem mindent a kapcsolatért, ő viszont semmit. Ronda szakítás volt, nem könnyítette meg. Szóval a szerelemnek bennem nyoma se maradt,ez is segített.

2017. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen cuccokat hagytál nála,de hq Ennyire gerinctelen, akkor örülj hogy nem kell vele találkoznod...

Valószínűleg ez is segített a továbblépdben. Mármint ha Ennyire bunkó, akkor minek bánkódj miatta?

2017. szept. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Új vonzalmad s kiábrándultságod segít. E kiábrándultság ellentéte annak, mikor valakit megutálunk, mert mikor az van, azért utáljuk meg, mert nagyon szeretjük. Avagy hiába lennél olyan állapotba, ott még erősen túl kéne légy rajta.

Szóval egy szintű elfojtás is van ebben, de szerintem jobban vagy, mint vártad.


Élj tovább s meglátod mi lesz.

2017. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerinteem majd idővel meggyászolod őt.


Mindenképp eljön majd. 5 év hosszú idő, erős kötődés van benned iránta, és ha egy ilyen kötődés megszakad, azt gyász követi. Előbb vagy utóbb de lesz.

Most inkább dühöt érzel még, én azt veszem ki a leírásodból. Idővel elfelejted, és akkor majd talán... de lehet már csak a dühödet kell feldolgoznod. ki tudja... az idő! :D

2017. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!