Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pocsekul vagyok, ez most en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocsekul vagyok, ez most en reagalom tul?

Figyelt kérdés
Parommal voltak nezetelteresek, de minden rendben volt maig. Ma elment nyaralni a csaladjaval (szulok, testvere). Aztan meg ma volt egy beszelgetese az anyjaval aztan elkedett irogatni nekem, lelkileg jol felkavart aztan kozolte hogy faradt es megy aludni. Rogton ra irtam hogy varjon, de mar nem irta ki hogy lenne kapcsolata a nettel. Pocsekul erzem magam mert annak ellenere hogy tudja hogy egy ilyen beszelgetest ha nem fejezunk be en nyugtalan vagyok es jar az agyam, nem tudok aludni, raadasul itthon fekszem lazasan es most meg mar bogok is, annyira rosszul esik hogy miert kell ilyen beszelgetesbe belekezdeni amikor kulfoldon van ugy hogy be sem fejezni. Ezt szemelyesen kellett volna es nem itt hagyni engem logva az erzeseimmel es gondolataimmal. Nagyon rosszul erzem magam, ez most eltulzom vagy mi?????
2017. szept. 11. 03:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
En vagyok a no egyebkent
2017. szept. 11. 03:33
 2/12 anonim ***** válasza:
Miről szólt a beszélgetés?
2017. szept. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez hosszu tortenet, de a lenyeg hogy csak ugy kilepett a beszelgetesbol. Roviden hogy depresszios vagyok amit reszben o, reszben az anyja okozott, reszben mas tenyezok. Az emiatt kialakulo konfliktusokrol volt szo.
2017. szept. 11. 03:44
 4/12 A kérdező kommentje:
De ezeket a nyaralasa utan is meglehetett volna beszelni. Csak most volt egy lelkizos anya fia beszelgetes, aztan elkezdett nekem irogatni
2017. szept. 11. 03:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva azok a dolgok is rosszul estek amiket irt, de az hogy itt hagyott csak ugy amikor tudja hogy az nyugtat meg ha legalabb nagyhabol lezarjuk a beszelgetest kiakasztott
2017. szept. 11. 03:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Erősen túlreagálod.
2017. szept. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jesszus, miért vagy együtt olyan emberrel, aki depresszióssá tesz????? (Már ha diagnosztizált depresszióról van szó...)
2017. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, bealudtam vegul. Parom sokat valtozott, csak az anyja nem. A tegnap estit igy visszagondolva talan tul reagaltam, magas lazzal kuszkodtem, most kicsit jobban vagyok, de ettol fuggetlenul elkell gondolkodnom dolgokon majd ha vegre kitisztul a fejem. Koszi a valaszokat.
2017. szept. 11. 10:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne m lehet érdemben választ adni, mert fogalmunk nincs, mi a probléma, ugyanis azt elhallgatod. Lehet hiszti, lehet komoly dolog.


Egyébként abba most ne menjünk bele, ha az én párom feküdne otthon magas lázzal, nincs az a családi nyaralás, ami fontosabb lenne annál, hogy őt ápoljam.

2017. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Együtt éltek? Mi a probléma? Első olvasásra én egyszerű női hisztinek látom és túlreagálod...de mivel nem tudni, mi volt a téma, mi előzte meg...így nem lehet mit mondani. Nőként azt mondom, hiszti...én is hisztiztem már és a mai napig túlreagálok dolgokat. Befolyásolta esetleg az anyjával történt beszélgetés? Ezt tisztáznotok kell.
2017. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!