Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat müködhet szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat müködhet szex nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki mindig csak kifogásokat talál hogy most megjött neki,nem lehet,vagy fáj a feje,vagy épp hányingere van. Szóval szerintetek lehet ez mondani akár több éven keresztül is?
2017. szept. 11. 11:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, persze, én a negyedik nyilvánvló hazugságánál kidobnám.


NEM az a baj, hogy nem akar szexelni épp akkor, de mondja meg és ne kamuzzon összevissza.


34ffi

2017. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
komolytalan lánnyal hamar szakítanék
2017. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván nem lehet, de ez a lány valamiért fél/nem akarmég szexuális kapcsolatot létesíteni veled. Próbáld meg kideríteni, hogy mi a valódi oka a kifogásolnak.
2017. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%

Nagy találmány ez a fejfájás.

A kitérdesedett rózsaszín frotírpizsama után a legjobb távoltartó.

2017. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Működhet, ha az mindkét félnek jó. Nálatok nyilván nem erről van szó, hiszen Te szeretnéd, nála meg kérdőjel, hogy miért tiltakozik.


Mióta vagytok együtt? Tudsz valamit a szexuális életéről előtted? Nem lehet, hogy még szűz?


Finoman próbáld meg kideríteni, mi baja, mert valami biztos van a háttérben.

2017. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Több éven kersztül??? Aki tűri, annak lehet. Én pucolnék 2-3 hét után. Nem csak a szex hiánya a probléma, hanem az is, hogy kamuzik.
2017. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

12:21


Már nem szüz,de szeret azt mondja és nem akar elvesziteni.

2017. szept. 11. 12:37
 8/27 anonim ***** válasza:

Ti már lefeküdetek? Mennyi idősek vagytok? Mióta vagytok együtt?

Én legvalószínűbbnek azt tartom, hogy valamilyen trauma érte szexuális téren, vagy talán aszexuális, esetleg kamuzott arról hogy már nem szűz és emiatt fél. Ha szeret és nem akar elveszíteni, akkor érd el, hogy a valódi okát mondja annak, miért nem akar ágybabújni veled. Én újra bepróbálkoznék nála, s ha visszautasít, kerek perec megmondanám, hogy ez így nem mehet tovább. Vagy elmondja a gondját vagy ott az ajtó. Te szeretnél vele lenni, szeretnéd támogatni és boldognak lenni, de ez így nem jó. Együtt megoldjátok. Biztosítsd arról, hogy mellette állsz.

2017. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

Mi vártunk az esküvőig, szóval másfél évig működött, igen. De mindketten ezt akartuk, ebben hittünk és egyikőnk sem akart ezen változtatni.


Ha még egyáltalán nem voltatok együtt, de nem szűz a lány, én mindenképp megpróbálnék vele beszélni, mert lehet, hogy komoly dolgot titkol. Lehet, hogy molesztálták, lehet, hogy volt valami betegsége, esetleg egy fiatalon becsúszott terhességet nem tud feldolgozni... Bármi lehet.


A fejfájás viszont a leghülyébb kifogás, én kb akkor ugrom rá a férjemre legnagyobb hévvel, ha fáj a fejem, mert az orgazmus simán elmulasztja. :)

2017. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem egy hosszabb kapcsolatban természetes, hogy nincsen állandóan szex.

Van amikor rossz napja van az embernek, hullafáradt vagy éppen máshol jár az agya, esetleg tényleg megjött neki vagy beteg.. Én sem akarnék úgy szexelni, hogy pl hányingerem van, vagy csikar a hasam.

De ha egyáltalán nincsen szex, akkor az már tényleg elég érdekes.

Ezt a párnak kell megoldania.

Hosszú távon ha az egyik fél egyáltalán nem akarja, az rá tud menni a kapcsolatra szerintem.

Ezért kéne időben megbeszélni és megtalálni a probléma gyökerét.

2017. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!