Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg el kellene fogadnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg el kellene fogadnom, hogy a halott barátnője volt a mindene, és én csak pótlék vagyok?

Figyelt kérdés
A nő egy balesetben halt meg. Azt mondja szeret, de egyszerűen nem érzem hogy én lennék neki az igazi. Tegnap összevesztünk, szex közben az exe nevén szólított és elmondta, hogy a halott barátnője volt az élete szerelme, akit sohasem fog pótolni senki. Szakítottam vele, azóta hívogat meg írja, hogy engem is szeret szánalmas egy helyzet. Sajnos nem figyeltem a jelekre hogy mindig a temetőbe járt ki hozzá azt gondoltam ez a gyász része még.Hogy tegyem túl magam rajta hogy ilyen hülye voltam, hogy bedőltem neki?
2017. szept. 11. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Én a helyedben azt mondanám neki, hogy tegyetek még egy próbát, de külső segítséggel: Párterápia, vagy pszichológus bevonásával.


És legyél partnere a gyászban is: Menj ki vele a temetőben, hagyd, hogy kibeszélje magából, legyél társa - Ebben is.


Nincs kire féltékenynek lenned, az a nő elhunyt, ő pedig próbál új életet kezdeni, de ez nem könnyű.

2017. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg ő is bedőlt magának. Rossz egyedül, de feldolgozhatatlan egy ilyen veszteség. Nem átverni akart, csak tovább élni.
2017. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszek az ilyen terápiákban, ahol nincsenek érzések ott nem is lesznek, hiába mondja, hogy szeret. Ezt úgysem tudnám elfelejteni amit mondott, második meg nem akarok lenni. Mert őt szereti, nem engem.
2017. szept. 11. 14:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor halt meg az exe? Ti mikor jöttetek össze, és meddig voltatok együtt?

Sajnos az ilyen helyzet nagyon kényes, hiszen nem szakítottak, nem volt semmi lezárása a kapcsolatnak, mint általában.

2017. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Mikor történt ez a haláleset?Lehet,hogy még túl friss ahhoz,hogy újra kezdje az életét mással.


Ha nemrég történt még az időnek dolgoznia kell,váratlanul érte az elvesztése, sokkhatásként hatott Rá.


Ha ez viszont nem mostanság történt, akkor valóban jó ötlet a külső segítség, bár nem hiszem,hogy Neked fel kellene azt vállalnod,hogy ebben a folyamatban részt veszel Vele/Mellette.


Én úgy érzem,hogy Te nem kötődsz Hozzá igazán, el tudod Őt engedni. Ne törődj bele pótlék szerepbe - már ha annak érzed magad.

Ha viszont fontos Neked, és látod,hogy tesz annak érdekében,hogy sikerüljön túllépni ezen a nehéz helyzeten, akkor adj Neki még egy kis időt.

2017. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
A gyászt nem egyformán dolgozzuk fel. Ő pedig egyértelműen még nincs túl ezen. Nem kellett volna belevágnia egy újabb kapcsolatba. Én akármennyire akarnék együtt lenni valakivel, nem próbálnám meg vele egy ilyen után, inkább azt mondanám neki, hogy ha tényleg akar engem, akkor várjunk, amíg túllép a gyászon, addig legyünk csak barátok, de ne verje át saját magát se. Menjen el szakemberhez, ha arra van szüksége, de egy párkapcsolat nem gyógyír egy ilyen veszteségre. Neki kell szembenéznie az érzéseivel, a veszteségével, te lehetsz mellette, de helyette nem tudod megoldani a problémát.
2017. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"elmondta, hogy a halott barátnője volt az élete szerelme, akit sohasem fog pótolni senki"


"Én úgy érzem,hogy Te nem kötődsz Hozzá igazán, el tudod Őt engedni."


Ez komoly? A srác kimondja feketén-fehéren, és még a nőnek kell bizonyítania, hogy kötődik?

2017. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Megakarta veled próbâlni és sztem ő azért próbàlkozik mert tudja a szíve mélyén hogy attol hogy meghalt a bnője nem kell egészéletêben egyedül êlnie .Hívkàl sztem ez egy jel hogy kellessz neki és lehet hogy kell neki egy tàrs aki segít neki feldolgozni és az is lehet hogy ezàltal beléd szeret mert nem hagytad magàra és sztem értêkelni és viszonozni fogja .Ha te màr nem érzel semmit sem akkor kàr a gőzért .
2017. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Dobd ki, ilyen emberre én nem pazarolnám az időmet. Ezrével sétálnak a mentálisan egészséges férfiak az utcákon.
2017. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Én mindenesetre elküldtem volna pszichologushoz és akkor esetleg lehet folytatàs .Valamit valamiért ha tesz azért hogy kilàbaljon ebből meg azért hogy működjön a kapcsolatotok akkor vàrnêk rà .Az sem biztos hogy nem lessz más az êletêben mivel ez egy pillanatnyi érzês nâla kitudja hogy nem e fog vàltozni nàla csak neki is léoéseket kellene tennie hogy ez vâltozzon .
2017. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!