Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál, ha a párod felvetné, járj küzdősportra?

Figyelt kérdés

Csak említettem neki, hogy szeretnék végre kicsit komolyabban sportolni (azaz amihez el kell járni órákra, mert ha magamban akarok futni, arra sosincs elég akaraterőm), erre felvetette, hogy mi lenne, ha valami küzdősportra vagy önvédelmi oktatásra járnék. Akár olyanra is, ami kimondottan nőknek van, akár olyanra is, ami közös.

Elmesélte, ő is járt, és szerette, szerinte tetszeni fog.


Magamtól sose jutott volna pont ez eszembe.


2017. szept. 11. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tök jó ötlet, hasznos is, erősítésnek is jó. Én már régóta szeretnék boxolni, akár kick box, csak féltem az arcomat. De még idén elmegyek tuti egy edzésre!
2017. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha erőltetné, mindenáron azt akarná, hogy erre járjak, akkor elvenné minden kedvem. De az írásodból arra következtetek, hogy ez lelkes ajánlás, aminek örülnék.
2017. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

elküldeném a fenébe

ha a párom, akkor ismer, hogy ilyen sport szóba se jöhet

2017. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ebben mi a kérdés? Egy sima Felvetés volt, mint irtad, tehát nem kényszerit és nem ezt szajkózza nap mint nap, akkor mi a fura benne?

Egyébként meg tök jó ötlet, témánál voltál és ő ajánlott valamit. Önvédelmi oktatásra simán járnék is, még haszos is lehet valamikor.

2017. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
HADZSIME!!!
2017. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese.
2017. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jutna eszembe, hogy szeretné, ha meg tudnám védeni magam. Ami szerintem tök jó dolog, azt jelenti, hogy vigyáz rám meg fontos neki a testi épségem. Meg az is szimpatikus, hogy olyan dolgot ajánl, ami "ki van próbálva", tehát tudja róla, hogy jó meg hasznos, tehát jót akar nekem.
2017. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. En is jartam. Menjetek egyutt.
2017. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És mi a kérdés pontosan?

Nyilván örülnék, hogy gondol rám. Miért te mit szóltál?

2017. szept. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene az ötlet. Ha érzel hozzá kedvet, akkor próbáld ki, ártani nem fog.
2017. szept. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!