Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarnának ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarnának ezek a dolgok a párotokban? Vagy csak én lettem házsártos? Fonto$ lenne

Figyelt kérdés

Több, mint három éve vagyunk együtt a barátommal és nagyon szeretjük egymást.

Ahogy múltak az évek előjött pár dolog, ami néha idegesit, és nem tudom, hogy tényleg zavaróak lehetnek ezek mások számára is, vagy csak én lettem túl komoly, fapofás?


Olyan dolgokról van szó, mint pl:

-mivel anyukám már ritkán van itthon, legtöbbször itt vagyunk és szinte olyan, mintha már együtt laknánk, igy legtöbbször kettőnkre főzök. Mindig próbálom a legjobbat kihozni, hogy ha jön munkából örüljön. Azzal meg nagyon fel tud húzni, hogy jön, leül és nekifog telefonozni. Én meg teritsek, vagy esetleg szedjem el az asztalt, mert evés után ő lefekszik és nyomkodja.

S nem csak ilyenkor, hanem úgy általában is ha épp nem filmezünk, vagy van valami programunk, akkor jó darabig képes ellenni vele, közben én vagy teszek-veszek vagy csak ott vagyok mellette...és zavar, mert ehelyett foglalkozhatna vagy segithetne nekem is.

-A másik, hogy ha valamit kell csinálni akkor mindig külön szólnom kell neki, mert ha nem, akkor nem veszi észre magát és nemigazán csinál semmit. Persze az ő dolgait rendezi, autót, motort, de pl a lakásban nem mozdit meg semmit, csak ha már kétszer elmondtam.

-zavar az, hogy néha túl elhülyéskedi a dolgoat. Ne értsétek félre, én is szeretek viccelődni, szeretem a humort... de olyanokra gondolok, mint pl jön haza és finom csókok meg simogatás helyett elkezd csipkedni, vagy harapdálni. Vagy autóban ülve csapkodja a lábam, harapja az orrom, meg ilyenek. Ezek néha mókásak, oké, de nem normálisabb, férfiasabb lenne, ha finoman csókolgatna,simogatna inkább, homlokpuszit adna, kézen csókolna stb...

-szokásommá vált jóideje, hogy mikor nevetek, húzom az orrom is, tehát ráncosodik az orromnál a bőr, akaratomon kivül. Ezt legtöbbször kifigurázza, és ha észreveszi ő is elkezdi húzni az orrát, pofákat vág, persze csúfan néz ki...és nekem meg olyan érzésem van, hogy csúfolkodik velem, hisz gyakran csinálja és olyan,mintha csúnyának látna emiatt...ő meg azt mondja nem csúfolódik, csak viccelődik.


Nem tudom miért, de ilyenkor mintha vesztene a férfiasságából. Persze lehet, hogy túl sok filmet nézek, és emiatt más elvárásaim lennének arról, hogy viselkedik egy férfi a nőjével? Nem tudom mennyire normálisak ezek a dolgok és mennyire érthető, hogy zavarnak? Első komoly kapcsolatom, kiváncsi vagyok a véleményetekre!

21N


2017. szept. 11. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Igen, elég gyerekes a párod. Beszélj vele erről, ilyen egyszerű.

A kérdésedet olvasva olyan kép jött elém mintha az oviban egy kislány panaszkodna, hogy Petike meghúzta a haját és kicsúfolta. Szóval neked sem itt kellene kérdezni, hanem elmondani a barátodnak, hogy mi bánt.

2017. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3%

Nőknél teljesen normális ez a szindróma.Nyugalom,csak egészen alacsony fokú agyi rendellenesség.Genetikus.

Jellegzetes tünete a "mindig máshogy lenne jó mint ahogy éppen van" érzés.

Kellő mértékű szexuális tevékenységgel szinte teljesen tünetmentessé válhat az alany.

2017. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nyilván először neki mondtam el ezeket a dolgokat, ám csak annyi választ kapok, hogy hülyéskedik, miért veszem ilyen komolyan.

S e válaszok után kezdtem el gondolkodni, hogy vajon tényleg csak túl komolyan fogom fel ezeket, vagy mások számára is idegesitőek ezek és már nem csak a hülyéskedés határán belül van? Mivel nem volt még más tapasztalatom, jobbnak láttam másokat is megkérdezni erről.:)

2017. szept. 11. 23:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan zavarnanak, nem az en parom nem ilyen debil.
2017. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a hülyéskedései messze meghaladják a normális viselkedését abban az esetben ő nem hülyéskedik, hanem egy hülyegyerek aki néha komolykodik.
2017. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Amikor elmúlik a rózsaszón köd, az ember rájön h mennyire idegesítő a másik :D

Ez teljesen normális érzés

Az én párom hasonló a tiédhez. Hülye gyerek :D de felfogta, hogy van nálam egy határ, ezt normálisan meg tudtuk beszélni, és amikor látja rajtam, hogy sok a viccelődésből, leállítja magát. Csúfolkodni ő is szokott, de már ismeri a "megütlek" nézésemet és akkor abbahagyja. De ezeket a dolgokat én megbeszéltem vele, és kértem többször is, hogy ha őt zavarja valami, szóljon, szólt is, ma is szól mindig, ahogy én is.


Nem mozdul ha nincs ráparancsolva. A férfiak ilyenek. Nem mind, de a nőkben valahogy jobban benne van a "fészekösztön". Az legyen a legkevesebb probléma, hogy szólni kell, hogy megcsináljon valamit, amíg megcsinálja 3 napon belül :D


Az én párom is nyomkodja a telefont, amikor megkérem, hogy most már rakja el, elrakja, mert megkértem.


8 éve vagyunk együtt.


Amit tanácsolhatok, kommunikáció oda-vissza. Ha nincs más, komolyabb gond, és van annyi esze a fiúnak, hogy felfogja a problémádat, akkor nem lesz itt gond:)

De fontos, hogy te is meghallgasd őt, lehet h neked is vannak idegesítő dolgaid, csak ő se mondja :)

2017. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Ezek szerint valószinü, hogy nem csak én túlzok...

Egyébként meg rendben van, jól fizető állása van, tehát nem hagyja el magát, lehet komoly témákról is beszélni vele, szeretem is nagyon, de ezeket a dolgokat nem tudtam hova rakni...

Azt kihagytam, hogy néha hülyén becézget is, olyanokat mond, hogy "nuncika", "bagolyka"(nagyok a szemeim) szóval nem azok a dicsérő(szépségem, életem szerelme)becézések.

Na meg, az autóvájal szeret 'hülyén' közlekedni, élesen veszi a kanyarokat, hogy nyikorogjanak a gumik, gyorsan megy... nekem meg úgy tünik, hogy csak azért csinálja, mert azthiszi ettől vagány.

2017. szept. 11. 23:41
 8/16 A kérdező kommentje:

6. Köszönöm neked is a válaszod! Kicsit megnyugtató:)

Persze én mindig közlöm vele ezt, mikor már tényleg nagyon zavarnak, beszéltünk már erről, csak neki ezek természetes dolgok és nem úgy fogja fel, mint én.

Én meg elkezdtem agyalni ezeken, hogy vajon érthető, hogy idegesitenek ezek vagy netalán én kezdek befásulni, vagy mi történik? Volt, hogy arra is gondoltam, hogy mi van, ha beleun abba, hogy mellettem ezeket a dolgait nem élheti ki teljesen, mert engem zavarnak és egy komoly fa-inának fog gondolni? Vagy ha szeret, akkor elsősorban megérti ezt, nem jutna eszébe ilyen a párjáról? Az is lehet, hogy megkomolyodik idővel...habár 26 éves.

2017. szept. 11. 23:47
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

26 évesen még bőven fiatal. Most jött hozzánk egy új sofőr, nálam egy évvel idősebb, de nagyon jó fej srác/férfi? Ő is úgy vezet mint egy ámokfutó, de szerencsére én szeretem, ha kézifékkel vesszük a kanyarokat meg, hogy egész nap a csajokat stíröljük.

Szóval majd megkomolyodik, még fiatalok vagytok mindketten igazából. Te is lazíthatsz picit. Ilyeneken, hogy hogyan becéz pl. felesleges problémát generálnod. Lehet, hogy számára ez szebb és személyre szólóbb mint az elcsépelt "kicsim, cicám, édesem".

2017. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekes az biztos. De mondjuk én ezekből nem csinálnék azért ekkora hisztit. Tipikus pasi tulajdonságok főleg fiataloknál. Férfival együtt lenni néha olyan, mintha lenne egy gyereked. :)

De szerintem te se mered neki határozottan megmondani, hogy hol a határ. Ha nem érzi, hogy komolyan zavar ez téged, akkor poénnak veszi. Igazából tiéd a döntés, hogy megvárod-e amíg benő a feje lágya, vagy keresel érettebbet. Az egyetlen, ami baromira zavarna az a telefon nyomkodás meg őrült módra közlekedés (ha állandó).

Mondjuk nekem ebből az is lejött, hogy ő nem romantikus típus. Vannak ilyen emberek, ez változni soha nem fog. Nem mindenkinek kell a sok puszi meg nyáladzás meg simogatás. Van, aki máshogy fejezi ki a szeretetét.

2017. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!